Порада від 109-річної жінки: їжте побільше каші і тримайтеся подалі від чоловіків

Найстаріша мешканка Шотландії розкрила секрет довголіття. Джессі Гэллен (Jessie Gallan), якій 2 січня виповнилося 109 років, розповіла, що потрібно їсти побільше каші і триматися подалі від чоловіків.

Порада від 109-річної жінки: їжте побільше каші і тримайтеся подалі від чоловіків
Жінка, яка ніколи не була заміжня, уточнила, що чоловіки не варті тих проблем, які вони приносять. «Я впевнена, що свою справу зробили постійні тренування, тарілка каші щоранку і те, що я ніколи не була заміжня», - заявила Гэллен.

Співробітник будинку престарілих Crosby House в Абердині, де зараз живе жінка, Ребекка Стрітер (Rebecca Streeter) розповіла, що пенсіонерка приймає активну участь у спільних заняттях і дуже любить свої тренування. Крім того, Гэллен регулярно відвідує концерти і щонеділі ходить до церкви.

Джессі Гэллен народилася в сім'ї фермерів у 1906 році. У неї були п'ять сестер і брат. У 13 років вона залишила рідний дім і стала дояркою. Пізніше жінка змінила кілька місць роботи. «У мене завжди були хороші роботодавці та колеги. Дивно бачити, наскільки сьогоднішній світ відрізняється від того, в якому росла я», - заявила пенсіонерка.

Свій 109-й день народження Гэллен відзначила святковим обідом в колі подруг.