Віра Брежнєва розповіла про свого чоловіка

Відома українська співачка і актриса Віра Брежнєва нещодавно опинилася в центрі скандалу. Папараці виявили, що популярний композитор і продюсер Костянтин Меладзе вже тривалий час живе у співачки вдома.

Віра Брежнєва розповіла про свого чоловіка
Віру обурило стеження за її особистим життям, і вона пообіцяла помститися кривдникам, які оприлюднили інформацію про її роман з Меладзе. А нещодавно на своїй сторінці в соціальній мережі співачка розповіла про свого улюбленого чоловіка. Брежнєва надихнулася картинкою, на якій зображені способи зав'язування краватки.

Віра розповіла: "Для мене в житті дуже важливий Чоловік. У моєму житті Чоловік займає перше місце. Сильний, розумний, мудрий, досвідчений, турботливий, мужній. Тільки поруч з чоловіком я відчуваю себе справжньою жінкою. Тільки з чоловіком можу реалізувати все те, що закладено в мені природою. З чоловіком я відчуваю себе повноцінною. Саме чоловік може зробити так, що його жінка буде відчувати себе найвродливішою і найбажанішою. Мені дуже хочеться піклуватися про чоловіка, дарувати ніжність, любов, тепло, затишок, підтримувати, надихати на подвиги. Мені хочеться, щоб він відчував себе головним, важливим для мене, потрібним. Хочеться, щоб він купався в моїй любові і дарував її взаємно.

Хочеться, щоб чоловіків, гідних чоловіків було більше, щоб вони відчували, що ми їх потребуємо, щоб робили вчинки для нас, заради нас. Хочеться відчувати себе, як за кам'яною стіною. На словах про почуття можна говорити скільки завгодно. Але тільки діями можна ці почуття показати)) любов руками жінки - це турбота. По чоловікові завжди видно, піклується про нього його жінка, чи ні. За його зовнішнім виглядом, станом його одягу. Може, це мені ніколи не знадобиться, але я хочу вміти робити для нього все. Навіть зав'язувати краватку))) коли знайшла цю картинку і зберегла її собі на пам'ять. Нехай турбота про чоловіка буде легкою, приємною і приносить задоволення!))) звичайно, важливо, щоб це було взаємно, важливо відчувати вдячність. Важливо, щоб було бажання піклуватися. Саме на це і надихають чоловіки)) Жезл управління нами в чоловічих руках)) тільки б вони правильно користувалися )))".