Соцмережі знімають стрес у жінок

Використання сучасних технологій для спілкування з друзями знижує рівень стресу на 21%. Активні користувачки соціальних мереж відчувають значно менше стресового навантаження, ніж жінки,які рідше заходять, наприклад, в Facebook або Twitter, або взагалі не мають акаунтів в соцмережах. До такого висновку прийшли американські дослідники, опитавши майже 2 тисячі осіб.

Соцмережі знімають стрес у жінок
Вивчаючи зв'язок між стресом і соцмережами, вчені з Університету Rutgers попросили 1800 чоловіків і жінок відповісти на питання, що дозволяють оцінити рівень отриманого ними стресу. З допомогою іншого опитувальника дослідники з'ясували, яку роль в житті учасників відіграють цифрові технології та соціальні мережі.

В результаті відносно чоловіків ніякого зв'язку між рівнем стресового навантаження і активністю користування соцмережами та цифровими технологіями знайдено не було, чого не скажеш про жінок. Як виявилося, рівень стресу у жінок, що часто користуються електронною поштою, СМС-повідомленнями, соцмережами для контакту з друзями та родичами, у середньому на 21% нижче, ніж у тих, хто обходиться без допомоги сучасних технологій.

Згідно з результатами одного з недавніх досліджень, активність в соціальних мережах може понизити вірогідність розвитку депресії на 33%.