Що замінює кухонний комбайн

Приготування їжі та прибирання забирають чималу кількість часу. І навіть. якщо результат приносить задоволення, іноді хочеться присвятити день собі та родині. Тому кожна господиня прагне вдосконалити ці процеси, купуючи якісну побутову техніку або мріючи про неї. Однак значне число приладів, що виконують конкретну функцію, не завжди є можливість розмістити в обмеженому просторі, того й вигадують універсальні екземпляри.

Кухонний комбайн

Щоб визначити, що за пристрої може замінити собою цей агрегат, потрібно зрозуміти, що устаткування вміє. Чим більше програм вбудовано, тим вища ціна, проте в перерахунку на вартість у всіх приладів, зайняти місце яких він здатний, кухонний комбайн — це чудова економія, адже ним здійснюються:

 1. Подрібнення овочів, фруктів, горіхів та продуктів для приготування салатів і начинок.
 2. Розколювання льоду для морозива й холодних напоїв.
 3. Нарізання на тонкі або товсті кільця, скибочки, кубики та інші форми.
 4. Пюре і змішування гарнірів, фаршу, соусів, супів і кремів.
 5. Збивання і мікшування яєць, тіста для випічки, майонезу.
 6. Вичавлювання соку, що дає змогу готувати свіжі фруктові та овочеві смузі.
 7. Перемелювання м'яса для котлет, пельменів, люля-кебаб.
 8. Збиття молочних і протеїнових коктейлів і суфле.

Однак варто розуміти, що далеко не кожна модель оснащена всіма необхідними насадками, тому під час вибору зважайте на потрібну функціональність і підбирати агрегат згідно з власними вимогами.

Які прилади замінює комбайн

З огляду на перераховані можливості, вбудовані в один пристрій, можна зрозуміти, що зараз не треба шукати для кожної функції окремий прилад. Тепер ви здатні просто знайти все, що потрібно, у кухонному комбайні з каталогу АЛЛО в Дніпрі та заощадити не тільки гроші, а й місце в гарнітурі, маючи водночас:

 1. блендер;
 2. міксер;
 3. млин для кави;
 4. ножі та рубанки;
 5. терки й різаки;
 6. тістоміс.

Кожен зі згаданих пристроїв має свої особливості та призначення, але все це доступно в одному приладі.

Який комбайн вибрати

Надійний кухонний комбайн припаде до смаку кожному споживачеві. Але не тільки це важливо. Вибираючи побутову техніку, варто врахувати розмір сім'ї та обсяги, які необхідно обробляти. У зв'язку із цим потрібна певна місткість чаші, л:

 1. до 2;
 2. 2.1–4;
 3. 4.1–5;
 4. понад 5.

Матеріал виготовлення також має значення, проте здебільшого виробники використовують тільки екологічні та ударостійкі. Наприклад, пластик, скло або метал. Від обсягу оброблюваних продуктів залежить і потужність пристрою, яка може бути, Вт:

 1. до 500;
 2. 501–800;
 3. 801–1000;
 4. понад 1000.

Здебільшого моделі мають і додаткові приємні та дуже корисні бонуси, наприклад, вбудовані ваги чи підсвічування чаші, таймер, дисплей. Безпека працює автоматично, вимикаючи прилад у разі перегріву або не даючи вмикати за умови відчиненої кришки.