Наслідки геймерства

Як говорить приказка: «Хорошого по трохи», особливо це стосується надмірного захоплення грати у відео ігри, оскільки це шкодить вашому здоров'ю.

Наслідки геймерства
1. Пошкоджені пальці.
Пошкоджені ігровим джойстиком пальці спостерігаються у фанатів ігор, в яких використовується D-pad контролер. Дане захворювання характеризується такими симптомами:
Поколювання;
Об'ємні пухирі;
Втрата чутливості.

2. Nintendonitis, Vieites.
Nintendonitis - це запалення сухожилля кісток рук, а так само зап'ястя, настає внаслідок тривалих ігор.
Vieites - це хронічна втома плечового суглоба. Ця хвороба виникає після тривалого натискання на кнопку ігрової консолі Wii.

3. Припадки.
Зафіксовані випадки прояву судом внаслідок надмірної пристрасті відео іграми. Із-за постійного миготливого світла і дрібних рухомих об'єктів, що діють як подразник, може статися напад фотосенситивной епілепсії.

4. Залежність.
Надмірна захопленість комп'ютерними іграми викликає стійку залежність. Дане захворювання проявляється розладом контролю імпульсів. Симптомом є позитивна або негативна зміна ваги. Залежні люди не стежать за особистою гігієною, перестають спілкуватися і погано сплять.

5. Агресивність і порушення психіки.
Одержимість відео іграми провокує депресії і раптове занепокоєння. У дітей, захоплених даним видом розваги, явно виражена підвищена збудливість і повна відсутність навичок спілкування. Симптоми:

проблеми з концентрацією;
тривожний сон;
занепокоєння;
роздратування;
боязнь спілкування.