Як розпізнати поганих господарів: ці речі в домі їх видають

 

Багато хто, коли запрошує до будинку гостей, хочуть справити тільки позитивне враження і попередньо прибирають. Можна зайти в будинок і відразу сформувати остаточну думку про господарів дому.

Дверні ручки

Під час прибирання обов’язково треба приділяти увагу розеткам, вимикачам та дверним ручкам.

Важливо пам’ятати, що на ручках накопичується багато бактерій, а особливо на тих, що ведуть у санвузол.

Техніка

Якщо гаджети в пилу, жирних плямах - це відразу видасть неохайність господаря техніки.

Домашні рослини

Якщо на кімнатних квітах з’явилося сухе листя та багато пилу, а самі рослини виглядають не дуже, то це відразу побачать гості та зроблять висновки про господарів.

Акуратні та здорові рослини прикрасять будь-яке приміщення, зроблять його комфортнішим.

Посуд

Якщо закуски готові, то подати їх краще в гарному посуді, а не тому, в якому страви готувалися. Важливо при цьому, щоб на тарілках не було сколів, тріщин, у яких накопичуються мікроби.

Жалюзі

На них часто накопичуються пил та бруд, тому під час прибиранні важливо звертати на них увагу. Якщо часу для цього постійно немає, краще замінити їх на звичайні штори.

Несвіжі рушники

Усі рушники в будинку повинні бути чистим, м'яким та приємно пахнути. Як на них з'явились старі жирні плями, які не виводяться, то рушники варто викинути.

Бруд у важкодоступних місцях

Хороших господарів "видасть" відсутність пилу на книжкових полицях, кухонному гарнітурі і картинах. Ще однією ознакою того, що за будинком добре стежать, стануть вимиті вентиляційні решітки і розетки.