Вчені розкрили секрет швидкого омолодження

Вчені з Університету Південної Каліфорнії спільно зі своїми італійськими колегами з Інституту молекулярної онкології в процесі дослідження встановили, що пісне харчування здатне повернути час назад.

Вчені розкрили секрет швидкого омолодження
Омолодження медики радять проводити п'ять днів на місяць. Протягом цього часу потрібно поступово зменшувати загальну калорійність денного раціону. У перший день її обсяг можна скоротити на 15%, а до кінця курсу довести до 50%.

Основу дієти повинні складати овочеві супи, пити слід ромашковий відвар або чай з неї. Дослідження на гризунах показали, що у піддослідних при такому раціоні збільшилася кількість регенеративних клітин, в результаті чого сповільнився процес старіння.

Пісні страви сприятливо позначаються на фізіологічному стані людини. Такий підхід до харчування збільшить тривалість життя, змінить вас зовні і помітно зміцнить здоров'я - зменшується ризик розвитку проблем з серцево-судинною системою, діабету і навіть раку.

Позитивні результати можна буде помітити вже через три місяці з початку введення такої своєрідної «розвантажувальної» п'ятиденки. Бажано всі ці процедури проводити під наглядом лікаря.