Які рослини краще підійдуть для спальні

Спальня - найзатишніше та спокійне місце в будинку. Тому для вибору рослин для спальні треба підійти ретельніше, ніж для будь-якого іншого приміщення в будинку.

Насамперед треба звернути увагу на те, щоб рослина не мала різкого сильного запаху. Тому що це може спровокувати головний біль. І сильний, дратівливий аромат при всій красі рослини не дозволить вам повноцінно відпочити.

Наприклад – пеларгонія – чудово підійде для спальні. Вона гарно цвіте. Гібридні сорти мають таку різноманітність забарвлень, що буде не складно підібрати під будь-який, навіть найскладніший відтінок шпалер. Але далеко не всі можуть переносити насичений запах пеларгонії.

Хоча підійде лимонна пеларгонія. У неї тонкий лимонний аромат, витончене різьблене листя. Вона стане окрасою спальні. Любить прохолоду. Але перед покупкою, все ж таки принюхайтеся – наскільки для вас цей аромат буде комфортним. Хоча, якщо не зачіпати пеларгонію, запаху ви не відчуєте.

Найкраще вибирати нейтральні рослини, які переносять прохолоду. Тому що в спальні зазвичай завжди прохолодніше, ніж в інших кімнатах.

Освітлення також відіграє велику роль у виборі рослин для спальні. І якщо ви любите поспати, за щільно закритими шторами, а рослина знаходиться не на вікні, то варто звернути увагу на тіньовитривалі види.

Дуже добре для спальні підходять пальми. Вони виглядають дуже декоративно завдяки своєму великому і красивому листю.

Такі рослини покращують якість повітря за рахунок більшої вологості. Вологість корисна, як рослинам, і нам.

Також в спальню можна помістити рослини, які потребують періоду відпочинку при прохолодних температурах.

Деякі види фільтрують забруднюючі речовини з повітря, які потрапляють у повітря через килими, тютюновий дим чи меблі.

Зелена лілія і дерево дракона фільтрують формальдегід з повітря.

Плющ може руйнувати бензол.