Яку помилку допускає жінка, що найчастіше призводить до сварок у сім'ї

У сварках і проблемах винні не тільки жінки, але будь-яка представниця прекрасної статі повинна знати, які її дії можуть привести до проблем. Намагайтеся уникати подібних дій в майбутньому, щоб не втратити любов.

Спроба домогтися своєї правоти

Найголовніша помилка будь-якої жінки в суперечці з агресивним і непоступливим чоловіком — не поступатися. Це все одно, що намагатися зупинити поїзд. У більшості випадків представниці прекрасної статі роблять це просто для того, щоб чоловік до них краще ставився.

Психологи відзначають, що домогтися цього через перемогу над чоловіком під час суперечки або конфлікту не вдасться. Постає резонне питання — а як же тоді можна домогтися правоти, якщо сперечатися часом марно?

Два способи вирішити проблему без сварки

Спочатку необхідно знизити чоловічу агресію. Для цього необхідно визнати свої помилки, але робити це не як маленька дівчинка перед великим і грізним дядьком, а як та, хто знаходиться з чоловіком на рівних. Потрібно сказати щось типу: "Я розумію, що була не права (в чому саме, потрібно перерахувати)".

Після цього чоловік перестає бачити в вас суперницю. Агресія і прагнення сперечатися — це риса чоловіків, тому, коли жінка намагається доводити щось і стоїть на своєму, чоловік бачить в ній загрозу. Як тільки ви говорите "я була не права", все стає набагато простіше і краще.

Другий спосіб доповнює перший. Якщо ви сперечаєтеся про щось, але вам є за що похвалити чоловіка, то обов'язково зробіть це. Наприклад, ви сперечаєтеся про те, чи варто запрошувати на свята його маму до вас в гості. Скажіть йому щось типу цього: "я знаю, що ти завжди стараєшся для мене, і я це дуже ціную. Але зараз я дійсно хочу побути з тобою. Ось чому їй не варто приїжджати". У цих словах є прихований комплімент. Ви говорите, що чоловік турботливий, але робите це обережно, не підлизуючись до нього. Якщо ви зробите це після того, як скажете щось про свої помилки, результат буде справді чарівним.