Які тренди весни актуальні вже сьогодні

Ще не розпочався лютий, а весняно-літні колекції вже не дають спокою. В них стільки яскравих речей! Ми вирішили знайти компроміс і розповісти про тенденції теплого сезону, які можна інтерпретувати в мороз.

Які тренди весни актуальні вже сьогодні
Пальто до підлоги

Дивно, але навесні ми будемо продовжувати носити пальто до підлоги А-силуету. Полегшені версії Олександра Венга і Рафа Сімонса поєднуються з шортами-бермудами і прозорими сукнями.

Кольорова шкіра

В мінусову температуру шкіряне пальто яскравого кольору не зігріє, а в дощову погоду в ньому можна ефектно застрибнути в таксі. Найсміливішим рекомендуємо комбінувати кілька речей з різнокольорової шкіри в одному комплекті.

Бахрома

Сукні, оздоблені довгою стрічкою бахроми - must have майбутнього сезону, тому запасайся ними прямо зараз. Втім, враховуючи повальну моду на сімдесяті, можуть бути прикрашені бахромою і потерті байкерські куртки та сумки з коричневої шкіри. Але дивимося все одно на сукні.

Денім

Просто джинси - нудьга: носи їх з сорочкою з деніму в тон і доповнюй аксесуарами в бохо-стилі. Сарафани, як у дитинстві, комбінезони в дусі робочого одягу - черговий хіт. Прихильницям розкоші сподобається декорований денім D&G.

Жовтий колір

Це далеко не найважливіша тенденція, але сьогодні яскравих кольорів хочеться як ніколи. Комбінуй жовті речі з чорними і темно-коричневими, щоб на тлі сумних міських будівель не виглядати недоречно.