Негативні риси характеру жінок за знаком Зодіаку, через які відвертаються чоловіки

Астрологія не тільки пророкує, але і попереджає про негативні риси характеру, через які у вас можуть не складатися романтичні стосунки: який типаж жахає чоловіків.

Овен

Жінка-таран

Чоловік планував позалицятися за іскрометною коханою як годиться: з цукерково-квітковим періодом, піснями під балконом… Ан ні, вже скручений і пов’язаний: не пройшло і покладених по пристойності декількох годин або днів, а він вже в одній краватці на ліжку або з молотком в руках: навіщо добрій чоловічій силі пропадати: полагодь, та будинок побудуй. Багато і не проти такого іскрометного розвитку подій, проте деякі шанувальники жінок-Овнів можуть потім заїкатися все життя.

Телець

Меркантильна особа

Жінка-Телець — найбільш обговорюваний об’єкт серед чоловіків у соцмережах. Це про неї кажуть: я їй довірив все найцінніше, дарував дорогі подарунки, а вона… а вона просто все акуратненько прибрала до рук і розлучатися з нажитим добром не збирається.

Близнята

Пташка вільна

Як хоче — так і чинить. Причому найчастіше і сама не знає, що зробить через хвилину-другу. Деяким такий дух авантюризму може бути навіть дуже до вподоби, поки не опиняться в одному човні посеред неосяжного океану або на вершині гори без спорядження, їжі і грошей. І скаржитися нічого: самі потягнулися слідом за прекрасною незнайомкою.

Рак

Домомучителька

На вигляд мила і люб’язна жінка, яка і увагою оточить, плюшками заманить. Підступна поведінка призводить до того, що обіцяного бідний чоловік не отримає, поки не виконає того, що дама побажала. Тихенько втекти не вийде: клешні вже міцно тримають бідолаху за одне місце.

Лев

Володарка морська

Нерозумне бажання всіх і вся підпорядковувати своїм задумам, вимагати нездійсненного, як стара з «казки про золоту рибку» могло б назавжди відвадити від неї потенційних женихів. Однак царственість натури змушує чоловіків припадати до її ніг, аби знову почути уїдливу промову на свою адресу або покласти до її ніг все, що не попросить.

Діва

Їдкий критик

Якщо для інших знаків Зодіаку відлякування — побічний ефект взаємин, то для Дів — усвідомлений і приємний процес. Динамити вона навчилася професійно, витягаючи всі соки з потерпілого. При цьому не забуде застосувати свій рідкісний дар уїдливого критика, точно оцінюючи слабкі місця жертви і потрапляючи точно в епіцентр болю. Від такої прекрасної діви хочеться швидше втекти: мало кому хочеться славу нікчемного і жалюгідного.

Терези

Суперечлива вся

Метається у своїх бажаннях і почуттях… спочатку така раптовість може сприйматися як загадковість, що, безумовно, буде вабити протилежну стать. Який до старості може виявити, що жінка-Терези так і не визначилася, що їй потрібно насправді, в тому числі і кого з шанувальників залишити біля себе, так і мучачи їх до глибокої старості.

Скорпіон

Чорт в спідниці

Не встигнеш і оком моргнути, а вже окручений нею і не знаєш, як вибратися з-під її загрозливого жала. Це не людина, а чорт в спідниці, від якого не знаєш, чого очікувати і побоюватися: варіацій незліченна кількість.

Стрілець

Що на думці, то і на язиці

Якщо вже сподобалися Стрільцеві, то відразу про це і дізнаєтеся: завдяки її прямолінійності, таємне тут же стає явним, що вже говорити про почуття. Ошелешити може і те, що вона перша може запропонувати вступити в шлюб. Непідготовлених такий натиск може відвадити, а може, навпаки, залучити назавжди: чесність в наш час — рідкісна риса, якою потрібно дорожити.

Козоріг

Пожирательниця мізків

Якщо вам жилося спокійно до зустрічі з Козерогом, то розпрощайтеся з мирним життям назавжди. Клювати мізки — її улюблене заняття, і трьома хвилинами не відбутися: її тиради і моралі тривають годинами.

Водолій

Невловима месниця

Дістати її важко: Водолій вічно пурхає по життю як метелик. Перехопити її можна між захопленнями, але раптово виявляється, що ти їй не особливо цікавий, так, епізод в житті. Однак, варто розслабитися і переключитися на іншу, як вона тут як тут: виявить і обеззброїть. Легко і нещадно.

Риби

Снігова королева

Залицяння за Рибкою може перетворитися в нескінченний і даремний марафон: належної відповіді не чекайте. Але варто вирішити, що така дама забирає забагато сил і грошей, як вона зволить звернути на вас свій холодний погляд і то, тільки для того, щоб ви послужили їй чим-небудь.