10 модних помилок, які додають кілограми

Мішкуваті светри, дуті куртки і водолазки - існує безліч предметів одягу, які візуально додають кілограми навіть найстрункішим дівчатам. Якщо ви хочете виглядати найкращим чином, дізнайтеся більше про одяг, який вас повнить.

10 модних помилок, які додають кілограми
Занадто тісні речі

Добре скроєний одяг може підкреслити достоїнства вашого тіла, але занадто тісні речі дадуть зворотний результат.

Якщо річ збирається складками або морщиться - це погана ознака, і її не варто носити.

Неправильний бюстгальтер

Ваш одяг виглядає настільки добре, наскільки це дозволяє нижня білизна. Без правильного бюстгальтера верхня частина тіла буде виглядати занадто масивно. Важливо підкреслити найвузькішу частину силуету, яка проходить якраз під грудьми. Тому забезпечте хорошу підтримку, і вам залишиться тільки підібрати кофтину з правильними виточками в районі грудей для ідеального вигляду.

Безформні сукні

Безформні і вільні сукні можуть стати серйозною помилкою, особливо при фігурі з видатними вигинами. Сукні-футляри без чіткого позначення талії роблять вашу фігуру схожою на яблуко, навіть якщо ви далекі від цього типу тіла. Набагато краще виглядають приталені і А-подібні моделі.

Мішкуватий одяг

Мішкуватий одяг виглядає так, наче він вам великий, і, безсумнівно, додає зайві кілограми. Якщо ви любите вільні речі, обов'язково поєднуйте їх з обтягуючими для балансу. Однак це не стосується мішкуватих курток і пальто - їх уникайте в будь-якому випадку.

Неправильні принти

Якщо ви носите одяг з неправильним принтом, ви робите серйозну модну помилку. Строкаті, занадто яскраві принти і дуже великі малюнки повнять. Постарайтеся вибирати не занадто контрастні варіанти.

Штани ¾

Короткі штани можуть зробити ваші ноги товщі. Намагайтеся не носити такі речі. Для створення гарного образу вибирайте брюки повної довжини темного кольору. Вони зроблять ваші ноги довшими і стрункішими.

Масивні туфлі

Каблуки завжди позитивно позначаються на фігурі, але і взуття на плоскій підошві може непогано виглядати. Головне, не вибирайте масивні туфлі, так як це зробить вас товстішими. З обережністю ставитеся до платформи і носіть сандалі, тільки якщо у вас дійсно тонкі ноги. Таке взуття буває дуже красивим на моделях, але візуально додає об'єму.

Чоловічий одяг

Речі в чоловічому стилі виглядають чудово, але якщо ви носите справжній чоловічий одяг, ви робите помилку і додаєте собі зайві кілограми. Носите джинси чоловічого крою, але не носите чоловічі джинси.