Міла Куніс вперше розповіла, як протікає її вагітність

Чарівна американська актриса українського походження Міла Куніс зуміла настільки зачарувати одного з найвідоміших акторів Голлівуду Ештона Катчера, що заради неї він після шести років шлюбу покинув вічно молоду Демі Мур.

Міла Куніс вперше розповіла, як протікає її вагітність
Преса не втомлюється писати про майбутнє весілля артистів і швидке поповнення в родині. А напередодні діва вперше розповіла про свою вагітність і майбутнє малюка.

Днями Куніс стала гостею на «Шоу Елен Дедженерес» і вперше розповіла про свою вагітність. За словами актриси, вона вже знає стать майбутньої дитини, вони з Катчером навіть вже підібрали ім'я, однак оголосити його публіці вона не наважилася. Однак Міла розповіла про те, як коханий піклується про неї в цей нелегкий період: «Він думав, що під час вагітності я буду накидатися на будь-яку їжу, тому "набив" наш холодильник досить дивними продуктами. Він купив солоні огірки, квашену капусту, анчоуси, морозиво і ще дуже багато всього. Спочатку я сміялася над ним, а потім, минулого тижня, я зрозуміла, що дуже хочу розсіл і прямо зараз. Що ви думаєте? Він сказав: «Почекай хвилину». Потім вибіг з кімнати і повернувся з найсмачнішим розсолом у світі.

Раніше Куніс неодноразово зізнавалася, що мріє про велику сім'ю і дітей: «Я хочу бути справжньою мамою, - сказала Міла в інтерв'ю журналу Playboy. - Коли я росла, мої батьки були зайняті на роботі майже весь день. Але вони працювали багато років на одному і тому ж місці. А я рідко живу на одному місці більше двох місяців. І як же мені в такому випадку стати нормальною матір'ю? Доведеться йти на компроміси». Тим часом, знаменитості у всю готуються до довгоочікуваного весілля, яке, як подейкують, має відбутися вже на початку літа.

Міла Куніс вперше розповіла, як протікає її вагітність
Загрузка...