Джолі і Пітт збираються усиновити сьому дитину

Найяскравіша голлівудська пара Бред Пітт і Анджеліна Джолі хоч за шість років так і не скріпила офіційно свої відносини узами шлюбу, тим не менш є одним з найбільш міцних союзів. Поки актори продовжують відтягувати момент самого очікуваного весілля століття, ходять чутки, що пара, незважаючи на хаотичний спосіб життя, вирішила обзавестися сьомою дитиною.

Джолі і Пітт збираються усиновити сьому дитину
Американські таблоїди повідомляють, що Пітт і Джолі вирішили не зупинятися на досягнутому і знову усиновити дитину. Спочатку актори хотіли усиновити 3-річну дівчинку з Йорданії, але після того, як виникли непередбачені труднощі, вони зупинилися на Ефіопії - батьківщині ще однієї їх дочки Захари. Також повідомляється, що голлівудські батьки вже поділилися радісною новиною з усіма своїми дітьми і ті залишилися в повному захваті і чекають не дочекаються появи нового члена сім'ї.

Джолі і Пітт збираються усиновити сьому дитинуНагадаємо, що очікувана дитина стане вже сьомою для зіркової пари. Відносини між Піттом і Джолі почалися під час зйомок фільму «Містер і місіс Сміт», де обидва актори зіграли головні ролі. Незабаром після цього Джолі народила від Пітта первістка - Шайло Нувель, а через два роки ще й двійню - хлопчика Нокса Леона і дівчинку Вів'єн Маршелін. Також Пітт усиновив всіх прийомних дітей Джолі: синів Меддокса Шівана, Пакса Тьєна і доньку Захару Марлі. Таким чином, майбутня дитина стане вже сьомою Піттом-Джолі.
Загрузка...