Анджеліна Джолі і Бред Пітт усиновили хлопчика з Сирії

Голлівудські актори Анджеліна Джолі та Бред Пітт стали батьками сімох дітей. Подружжя усиновило дворічного хлопчика з Сирії по імені Мусу, який жив у турецькому таборі для біженців.

Анджеліна Джолі і Бред Пітт усиновили хлопчика з Сирії
Про те, що Джолі і Пітт мають намір усиновити дитину, на початку січня 2015 року знали майже всі. Джолі побачила майбутнього сина під час одного зі своїх візитів в табір біженців в якості посла ООН. Перекладач розповів знаменитості про важку долю хлопчика, Анджеліна не змогла стримати сліз. Тоді Мусу підійшов і обійняв її. «Це був дуже емоційний момент. Всі раптом почали сміятися і посміхатися. Після цього Джолі поцілувала його в потилицю, а потім вони не розлучалися до кінця поїздки»,- розповів працівник благодійного фонду.

Ретельна перевірка підтвердила, що Мусса сирота. Тому Джолі і Пітт почали збирати документи для усиновлення малюка. Зараз юридичний процес завершено і Мусу приєднався до решти дітей пари.

Нагадаємо, що у Джолі та Пітта троє біологічних дітей - 6-річні близнюки Вів'єн і Нокс, 8-річна Шайло Нувель - і тепер вже четверо усиновлених - 9-річна Захара, 11-річний Пакс, 13-річний Меддокс і дворічний Мусу.

Разом з тим представники Анджеліни Джолі і Бреда Пітта поки ніяк не прокоментували цю інформацію.