4 продукти, які допомагають регулювати гормональний баланс

Натуральні засоби можуть без ліків усунути дисбаланс гормонів в жіночому організмі.

Багато жінок страждають дисбалансом гормональної системи, і це може привести до різних проблем зі здоров’ям, від порушень сну до проблем з травленням. На щастя, деякі продукти допомагають вирішити цю проблему, і нижче ви дізнаєтеся про найефективніші з них.

Поширені симптоми гормонального дисбалансу у жінок

  • Рясні, хворобливі або нерегулярні менструації
  • Втрата лібідо
  • Безсоння
  • Збільшення у вазі без видимої причини
  • Проблеми зі шкірою
  • Проблеми з фертильністю
  • Головні болі

4 продукти, які допомагають регулювати гормональний баланс:

Інжир. Допомагає регулювати гормональні процеси, його рекомендують регулярно їсти під час менопаузи. Можна перекушувати інжиром в свіжому вигляді і в сушеному, додавати в каші, смузі або йогурт. Однак людям, що страждають ожирінням, краще їсти тільки вранці, і не більше 2-х плодів в день.

Мака. Крім інших корисних властивостей, «перуанський женьшень» є гормональним регулятором. Ви можете отримати його в таблетках або порошку. Рекомендується починати з малого і збільшувати дозу. Щоб отримати більш глибокий ефект від цього ендокринного регулятора, рекомендується приймати його не менше трьох місяців.

Пивні дріжджі. Містять цинк, який діє як природний гормональний регулятор, а також сприяє синтезу декількох гормонів: щитовидної залози, прогестерону і тестостерону. Ви можете змішати пивні дріжджі з соком або йогуртом, вживати в порошку або в таблетках під час їжі.

Базилік. Ця трава є ефективним засобом для лікування хронічних захворювань, таких як діабет, метаболічний синдром і стрес, які здійснюють прямий вплив на щитовидну залозу, яєчники і підшлункову залозу, інші органи. Найвідоміший спосіб вживання — у вигляді настою. Крім того, ви можете додавати його в усі страви в якості спеції.