Основні помилки жінок під час використання патчів

Патчі під очі: потрібні чи ні? Багато жінок вважають це питання спірним, адже існує думка, що вони просто не допомагають.

Насправді патчі "працюють", просто ті, хто не бачить результату, використовують їх не так, як потрібно, інформує Ukr.Media.

Очікування результату

Відразу хотілося б відзначити головну жіночу помилку. Якщо ви хочете отримати такий результат, на який патчі в принципі не здатні, то, зрозуміло, бажаного ефекту побачити не доведеться.

Якщо ви чекаєте від патчів тривалого омолоджувального ефекту, можу вас засмутити: патчі — не засіб проти зморшок, вони не розгладжують складки, вони — не заміна уколів краси. Ці штуки призначені для створення ефекту ідеального обличчя. Саме ефекту, на той випадок, коли потрібно виглядати на всі сто. Патчі освіжають область під очима, роблять зморшки менш помітними на короткий час. Але не розгладжують їх назавжди.

Їх ніхто не розігріває

Патчі — це, по суті, пластини, просочені косметичним засобом. Головне завдання — зробити так, щоб він вступив в контакт зі шкірою навколо очей.

Важливо знати одне правило: перед нанесенням патчів потрібно прогріти їх в руках. В такому разі активні речовини швидше і ефективніше вступлять у взаємодію зі шкірою під очима.

До речі, шкіру теж потрібно попередньо розігріти — зробіть легкий масаж для поліпшення мікроциркуляції крові. Ця процедура запобіжить появі набряклості.

Носять занадто довго

Жінки, які люблять носити патчі довше покладеного часу, тільки шкодять шкірі навколо очей, а не приносять їй користь. Вся справа в принципі гідрогелевих подушечок. Пояснюємо, що до чого.

Гідрогель "працює" за таким принципом: спочатку, протягом 30 хвилин, він віддає всю вологу і поживні речовини, а потім виникає парниковий ефект, і волога випаровується назад. Причому, не тільки отримана, але і та, яка вже була припасена в шкірі. В результаті жінка отримує не розгладжені, а ще більш яскраво виражені зморшки.

Тому візьміть за правило: якщо виробник пише на упаковці, що патчі потрібно тримати 15-30 хвилин, треба строго дотримуватися цих тимчасових рамок. І у жодному разі не засинайте з патчами на обличчі, вважаючи, що так область під очима стане сяяти молодістю. Не стане.

Навіщо ви змиваєте залишки засобу

Жінки допускають глобальну помилку в той момент, коли змивають залишки засобів після зняття патчів. Його, навпаки, потрібно "вбити" в проблемну область і накласти косметику прямо зверху. Активні компоненти вберуться в шкіру і будуть продовжувати діяти — в цьому вся сіль.

Інші жінки допускають ще більш дурну помилку. Вони змивають залишки засобу, а потім наносять під очі сироватку з кремом. Але навіщо, коли в складі сироватки і так присутня більшість компонентів зі складу крему? Виходить просто переведення продукту.

Патчі наносять невчасно

Головне завдання патчів — надання області під очима свіжий, сяючий вигляд. Наносити їх потрібно тільки перед тим, як ви збираєтеся кудись йти. Зазвичай, це роблять вранці.

Патчі — продукт, що дає косметичний ефект, а не омолоджувальний. Всі спроби використовувати їх як засіб для нічного живлення шкіри безглузді.

Рідкісне використання патчів

Хоч патчі і мають лише косметичний ефект, велика помилка — використовувати їх на одноразовій основі. Цей засіб має накопичувальний ефект: привчіть шкіру під очима до "чарівного" складу — вона буде сяяти постійно.

Про багаторазовому використанні

Візьміть за правило: одноразовий продукт тому так і називається, що використовувати його можна тільки один раз. Ніяких "залишити на потім" бути не може. Зрозуміло, патчі збережуться, а поживні компоненти в складі випаруються. Якщо використовувати їх повторно, ефекту точно не буде.