Дерматологи відкрили, як домогтися омолодження відмовою від макіяжу

Фахівці прийшли до висновку, що, даючи лицю «відпочити» від макіяжу в певні дні, жінки можуть досягти помітного ефекту омолодження. За словами дерматологів, слідуючи даному принципу протягом місяця, представниці слабкої статі переконаються, що він дійсно працює.

Дерматологи відкрили, як домогтися омолодження відмовою від макіяжу
Відмовлятися від фарби на обличчі експерти рекомендують за тим же принципом, відповідно до якого діє знаменита дієта 5: 2. Ця дієта стала найпопулярнішою у Великобританії в 2014 році. Вона передбачає такий режим: п'ять днів на тиждень можна їсти те, що подобається, але два дні обов'язково повинні бути розвантажувальними.

З цієї ж аналогією працює і правило «відмови від макіяжу». Два дні на тиждень лицю слід давати можливість «дихати вільно», обходячись без гриму, кажуть фахівці.

«Якщо шкіра обличчя два рази на тиждень буде залишатися повністю вільною від декоративної косметики, то вже через місяць вона буде виглядати значно більш молодою і здоровою», - цитує їх думку видання.

Один з виступивших в пресі дерамтологів, доктор Ешо, пояснив, що парабени в кометиці мають властивість накопичуватися в порах шкіри. Протягом дня цей процес буває настільки інтенсивним, що хімікати досягають найглибших шарів шкіри, руйнівно діючи на колаген та еластин - білки, що підтримують еластичність і пружність шкіри.

Наслідком такого руйнування стають зовнішні ознаки - обвисання шкіри, зморшки. Посилюється все тим, що жінки використовують для зняття макіяжу знову ж косметику, компоненти якої сприяють сухості і запаленню.

З цієї причини доктор Ешо настійно радить «привчати» обличчя часом обходитися без косметики. «Два розвантажувальних дні дуже добре сприяють відновленню шкіри за рахунок росту нових клітин», - запевняє дерматолог.