Ненудні ідеї манікюру з білим лаком

Білий колір вважається класичним для манікюру. В основному його використовують для френча, але також в тренді мікрофренч – стильний і дуже ефектний. Ви також можете відійти від стандартів і вибирати білий лак для найоригінальніших дизайнів.

Експерти joy-pup розповіли про найбільш ненудні ідеї манікюру в білому кольорі.

Блискучий манікюр з білим лаком

Вибирайте поєднання білого кольору і блискіток. Красиво виглядають варіанти манікюру, коли блискучий акцент зроблений тільки на одному нігті руки. Але також ви можете нанести блискітки на білу основу, створивши мерехтливий ефект. Стильно виглядають срібний і золотий блиск, але також ви можете вибирати інший варіант поєднання кольорів.

Чорно-білий манікюр гель лаком

Поєднання чорного і білого – це завжди красиво і ефектно. Ви можете вибирати такий дизайн манікюру на короткі нігті або довгі. Стильно виглядають чергування відтінків, павутинка або шаховий манікюр.

Мармуровий манікюр в білому кольорі

Такий дизайн нігтів актуальний вже не один сезон. Він виглядає яскраво і стильно, нігті виблискують і нагадують природний натуральний камінь. Мармуровий манікюр в білому кольорі – це дуже свіжо. Він підходить як на літню спеку, так і в зимовий сезон.

Червоно-білий манікюр – варіанти дизайну

Якщо ви любите виділятися, такий манікюр стане відмінним варіантом. Білий і червоний колір разом виглядають цікаво і завжди добре поєднуються. Ви можете вибрати варіанти з геометричними візерунками або ажурними малюнками, стразами, наклейками і фольгою.

Білий манікюр зі стразами і наклейками

Ви можете вибирати його не тільки під святковий образ, але і на кожен день. Він виглядає лаконічно і дуже стильно. Вибирайте манікюр зі стразами, намистинками, фольгою, наклейками, стрічками і іншим декором.

Білий манікюр з квітами

У моді квіткові принти, і на нігтях теж. Ніжні контури квітів, малюнки рослин в яскравих тонах будуть відмінними літніми ідеями. Ви можете вибирати манікюр з квітами на всі нігті або на один.

Геометричні мотиви

Геометрія ніколи не виходить з моди. Подивіться наступні ідеї білого манікюру з геометричними мотивами. Вони підійдуть на будь-яку форму нігтів.