Б'юті-хак: як зберегти манікюр від облущування

Зробила манікюр, а через день-два лак починається облущуватись? Причому, навіть найкращі і дорогі засоби неможливо зберегти в первинному вигляді навіть на тиждень. Знайома ситуація, чи не так? Але не переживай, ми допоможемо тобі з цією проблемою.

Б'юті-хак: як зберегти манікюр від облущування
Ти, напевно, часто задаєшся питанням, що можна зробити, щоб зберегти лак на нігтях від облущування після декількох днів. Відповідь на це питання очевидна: використовуй відомі косметичні марки, а не лаки з крамниць "Все по 3 гривні". Популярний американський майстер манікюру Дебора Ліппман каже, що тут справа навіть не у формулі самого засобу - хоча, погодься, це теж дуже важливо, - а в пензликах, які використовують дешеві марки. Для недорогих засобів зазвичай використовують ворс з пластику, а не синтетичний, як у більш дорогих аналогів. Тому неможливо зробити нормальний манікюр, для якого необхідно нанести лак в кілька шарів.

Але це тільки перша частина проблеми. Друга полягає у швидкості висихання лаку. Перш, ніж наносити новий шар, ти повинна переконатися, що попередній повністю висохне, інакше ти просто зіпсуєш манікюр. Для того, щоб дізнатися чи висох лак не потрібно мацати його пальцем (так, ми знаємо, що ти тільки легенько, але все ж не варто - залишиться відбиток), просто зверни увагу на його структуру. Лак висихає відразу після того, як розчинник в ньому випаровується. У цей момент нігті більше не виглядають вологими, а мають більш тьмяний, але дзеркальний вигляд.

Третя частина проблеми полягає в тонкості шарів. Ліппман говорить, що напівпрозорий, смугастий перший шар лаку - не біда, так і повинно бути, адже потім ти нанесеш покриття ще раз.

Дебора також радить використовувати в якості лаку-закріплювача прозорий гель-лак і портативну LED-лампу для гелевого манікюру. Такі лампи і гель-лак можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині для манікюру. Тобі це може здатися марною тратою грошей, але, насправді, це дозволить заощадити тобі на лаках і салонному нейл-арті. Гелеві лаки тримаються набагато довше, ніж звичайні, та й виглядають куди краще.