Прищі на обличчі: про які хвороби попереджає шкіра

Стан шкіри лиця напряму вказує, що відбувається всередині нашого організму.

Прищі на обличчі: про які хвороби попереджає шкіра
Про що ж говорять прищі і інші проблеми зі шкірою лиця? Все залежить від того, де вони з'явилися.

Прищі на верхній частині лоба. Верхня частина вашого чола безпосередньо пов'язана з травною системою - товстим кишечником і сечовим міхуром. Якщо в їжі, яку ви споживаєте, занадто багато токсинів, або ваш шлунок просто не в змозі переробляти їжу, ваш лоб зверху буде покриватися прищами.

Якщо вони у вас вже є, спробуйте їсти більше продуктів і пити більше напоїв, багатих антиоксидантами: зелений чай, лимонну воду, ягоди.

Нижня частина лоба. Ця частина голови, згідно китайській медицині, пов'язана з розумом і духом. Якщо тут з'являються прищі, то ви напевно страждаєте від безсоння, стресу, депресії або поганої циркуляції крові по організму.

Щоб уникнути посилення проблем, спробуйте лягати спати до 11 вечора і шукайте способи заспокоїти розум. Можливо, вам треба частіше приймати гарячу ванну, дивитися улюблені фільми або зайнятися медитацією.

Ніс. Це відображення вашого серця. Прищі на ньому означають проблеми з артеріальним тиском і стресом. І знову: вам потрібно знайти час, щоб розслабитися.

Брови. Вікно до печінки знаходиться між бровами. Вугри в цьому місці можуть вказувати на те, що ви дотримуєтеся дієти з дуже високим вмістом жиру. Або про те, що ви п'єте занадто багато алкоголю.

Тут все просто: ви й без нас знаєте, чому шкідливі і надлишки жиру, і випивка.

Вуха. Якщо у вас є серйозні прищі на вухах, то це означає, що ви зовсім не дбаєте про свої нирки. Розхожі проблеми: ви не п'єте достатньо води, зате споживаєте багато солі і кофеїну.

Що робити? Все навпаки: звичайної води пити більше чаю і кави - менше.

Права щока. Прищі з'являючись тут, вказують на необхідність кинути палити і нервувати. Також це може бути одна з ознак алергії.

Якщо у вас тут з'являються прищі і вугри, то, можливо, вам треба кинути палити або уникати появи на офісній курилці.

Ліва щока. Проблеми зі шкірою в цій частині вашого обличчя вказують на проблеми з печінкою. Постарайтеся рідше наїдатися перед сном.

Рот і центр підборіддя. Ця область організму пов'язана з шлунком і тонким кишечником. Прищі тут, - вірна ознака того, що ви їсте занадто багато фаст-фуду чи страждаєте від запорів.

Якщо прищі у вас тут з'являються дуже часто, спробуйте їсти більше свіжих продуктів з високим вмістом клітковини. Підійдуть овочі, фрукти та продукти з цільного зерна.

Кути підборіддя. Ці місця пов'язані з репродуктивними органами і нирками. Висип тут може вказувати на порушення гормонального фону. Це може бути пов'язано як з менструальним циклом у жінок, так і з хронічним гормональним дисбалансом. Вугри тут вказують на те, що ви живете в стані постійного стресу і, ймовірно, багато працюєте понаднормово.

Також варто зазначити, що найчастіше висип на обличчі - свідоцтво лише проблем з шкірою і гігієною. Але якщо ви упевнені, що причини прищів в іншому, запишіться до лікаря.