Що обличчя може розповісти про здоров'я

Уважно придивись до свого відображення в дзеркалі. Поява прищів, плям в тих чи інших частинах лиця може багато чого розповісти про твоє здоров'я. Якщо у тебе на обличчі з'являються прищі, зверни увагу на свої проблемні зони, вони підкажуть про збої роботи певного органу або системи організму.

Що обличчя може розповісти про здоров'я
Лоб

Лоб пов'язаний з травною системою, тому прищі на лобі можуть свідчити про травний дисбаланс. Дієта з високим вмістом шкідливих жирів може бути причиною висипки в цій області. Тобі слід знизити рівень шкідливих жирів в своєму раціоні і не забувати про достатнє споживання рідини.

Між очима

Зона між очима пов'язана з печінкою. Прищі в цій зоні, найчастіше, свідоцтво харчової непереносимості або алергії. Найбільш поширеними продуктами харчування, які можуть спровокувати алергічну реакцію, є молочне і алкоголь.

Вуха і очі

Вуха і очі пов'язують з нирками. У тебе плями навколо вух або темні кола навколо очей? Це може вказувати на дегідратацію організму. Спробуй пити більше води протягом дня і уникати солоної їжі.

Ніс

Ніс безпосередньо пов'язаний зі здоров'ям нашого серця. У тебе великі, розширені пори? Це може бути ознакою високого кров'яного тиску. Для підтримки здоров'я серця, налягай на здорові жири, як омега-3, і дотримуйся дієти, багатої фруктами і овочами.

Верхня частина щік

Ця частина обличчя пов'язана з дихальною системою. Якщо у тебе прищі в цій області і ти куриш, тобі необхідно відмовитися від цієї шкідливої звички. Прищі у верхній частині щік також можуть бути проблемою тих, хто живе в районах з поганою якістю повітря. Свіже повітря і заняття спортом можуть допомогти позбавитися від цієї проблеми.

Лінія підборіддя (нижня частина овалу лиця)

Навіть у жінок, у яких немає проблем з висипаннями, час від часу можуть з'являтися прищі на лінії підборіддя. Це залежить від їх менструального циклу, адже ця зона відображає будь-які коливання рівня гормонів. Хоча існує не так багато способів позбавитися від цієї напасті, щоб запобігти цей щомісячний сюрприз, ретельно доглядай за шкірою та налягай на протизапальні продукти. Якщо висипання не пройде повністю, це допоможе скоротити їх тяжкість і тривалість.

Підборіддя

Висипання на підборідді можуть свідчити про багату молочними продуктами дієту з низьким вмістом клітковини. Підборіддя пов'язане зі шлунком і прищі в цій зоні говорять про харчовий дисбаланс. Щоб отримувати правильний баланс поживних речовин, переходь на збалансовану дієту з високим вмістом клітковини, щоб допомогти детоксикації організму.