Як визначити тип шкіри - прості правила

Важливу роль у догляді за шкірою грає її тип і стан. Незважаючи на це, доглядати за шкірою будь-якого типу потрібно, і підходити до цього варто з розумом.

Як визначити тип шкіри - прості правила
Етапи догляду за шкірою обличчя:

- очищення;

- харчування;

Типи шкіри:

- жирна;

- суха;

- комбінована (змішаного типу);

- нормальна.

Догляд за шкірою обличчя багато в чому залежить саме від її типу. Так догляд за сухою шкірою буде зовсім іншим, ніж за комбінованою або жирною. А це означає, що для правильного догляду потрібно визначити свій тип шкіри.

Щоб визначити до якого типу відноситься твоя шкіра, зроби наступне - старанно очисти її від косметики і пилу. По закінченню трьох годин після очищення лиця відновлюється її природний захисний покрив. Ось в цей час тобі варто уважно вивчити свою шкіру.

Жирна шкіра

Найчастіше жирна шкіра характеризується розширеними порами, глянсовим блиском. Якщо прикласти до жирній шкірі рисовий папір, він швидко покриється плямами. Плями поту через деякий час зникнуть, а плями від жиру залишаться.

Багатьох дівчат з таким типом шкіри часто турбують чорні точки, прищі та висипи.

Суха шкіра

Дівчата з прозорою, тонкою, матовою шкірою можуть сміливо вибирати засоби для сухого типу. Крізь таку шкіру легко можна побачити сіточки кровоносних судин. Вона дуже легко запалюється, внаслідок чого на ній з'являється лущення. Рисовий папір, наш визначник типу шкіри, залишається чистим, за винятком невеликих плям поту, при зіткненні з сухою шкірою.

Комбінована шкіра (змішаний тип)

Такий тип шкіри містить ділянки з жирною шкірою (зазвичай Т-зона), так і з сухою (щоки).

В Т-зону входять ділянка лоба, носа, підборіддя. Важливо знати місцезнаходження сухої і жирної зон, адже доглядаючи за всією шкірою, як за одним типом можна завдати значної шкоди. Приклавши рисовий папір до Т-зони, отримаєш той же ефект, що і з жирною шкірою. Якщо рисовий папір залишається сухм, після застосування в області щік, твій тип шкіри - змішаний.

Нормальна шкіра

Цей тип шкіри рідко зустрічається. Нормальна шкіра не занадто суха і не дуже жирна. У неї практично немає проблем із зневодненням і швидким в'яненням. Однак і за нормальною шкірою необхідний правильний догляд, інакше вона може перейти в стан або жирної або сухої. На рисовому папері, через 3 години з моменту очищення, з'являються невеликі плями поту і жиру, але в цілому шкіра не виглядає сяючою.