5 натуральних продуктів. які допоможуть вам очистити забиті пори

Засоби для очищення пор не обов’язково мають бути дорогими або складними у використанні. Вони повинні просто працювати. Тому перш, ніж вкласти гроші у скраби та пілінги, спробуйте декілька доступних натуральних засобів, пише Жіночий світ.

Ось кілька природних продуктів, які ви можете використати для очищення пор:

Вівсянка. Вівсянка допомагає провести м’який пілінг. Для цього потрібно змішати півсклянки варених вівсяних пластівців з однією чайною ложкою оливкової олії. Нанесіть суміш на шкіру та залиште приблизно на 15 хвилин. Потім зітріть її і ретельно вмийтесь холодною водою.

Яйця та мед. Якщо ви страждаєте від сухості шкіри, але хочете очистити пори, вам потрібно змішати один жовток, одну чайну ложку меду і одну чайну ложку оливкової олії. Всі інгредієнти добре перемішайте і нанесіть на шкіру. Дайте масці приблизно 15 хвилин, перш ніж ви її змиєте. Вона допоможе очистити пори, не пересушуючи шкіру.

Авокадо. Цей фрукт містить натуральні олії, які прекрасно зволожують шкіру. Просто зробіть пюре із половини авокадо та нанесіть її на обличчя. Залиште її на 15 хвилин, а потім вмийтесь. За цей час ваша шкіра стане більш чистою та свіжою.

Сода. Цей продукт, що є на кожній кухні, часто використовується для приготування домашньої косметики. Все, що вам потрібно зробити, це зробити пасту з харчової соди та води або м’якого засобу для вмивання. Після того, як ви її приготуєте, ви можете використовувати її в якості м’якого скрабу. Після його використання важливо ретельно вмитись.

Кукурудзяне борошно. Змішайте трохи кукурудзяного борошна з водою, щоб приготувати густу пасту. Обережно нанесіть цю пасту на обличчя і дайте їй висохнути. Після цього можете змити її холодною водою. Цей засіб чудово підходить для жирної та схильної до вугрів шкіри.