5 натуральних засобів, які допоможуть позбутись чорних цяток

Чорні вугрі – це закупорені потові або сальні протоки на вашій шкірі.

Позбутися їх надзвичайно складно. Чорні ж цятки – це пори нашої шкіри, забруднені відмерлими клітинами шкіри та жиром, що створює нерівності на поверхні шкіри, які при контакті з повітрям вони стають темними, пише Жіночий світ.

Ви, звісно, можете скористатись смужками для видалення чорних цяток, та це доволі болісний спосіб. Та існують варіанти, що дозволять позбутись чорних цяток та вугрів без зайвого болю. Ось кілька з них:

Харчова сода. Соду часто використовують для боротьби з недоліками шкіри. Вам потрібно лише змішати столову ложку соди з двома ложками води. Нанесіть цю суміш на обличчя хвилин на 15-20. Потім змийте її холодною водою.  Харчова сода є природним відлущувачем, який має до того ж антибактеріальні властивості, що для проблемної шкіри дуже важливо.

Зелений чай. Про корисні властивості зеленого чаю відомо всім. Коли ви наносите зелений чай на обличчя, антиоксиданти, що в ньому містяться, починають діяти. Також зелений чай допомагає очистити шкіри та боротися з прищами. Змішайте столову ложку зеленого чаю з водою, щоб утворилась густа паста. Потім нанесіть її на обличчя. Приблизно через 15-20 хвилин змийте її теплою водою.

Яєчний білок. Просто змішайте один білок зі столовою ложкою меду. Нанесіть цю суміш на обличчя і дайте їй застигнути. Вже після першого застосування ви помітите результат. Як це працює? Яєчний білок допомагає закрити пори та волосяні фолікули, в які забивається шкірне сало, що усуває причину появи вугрів. Мед глибоко живить шкіру, роблячи її м’якою і еластичною.

Помідори. Помідори – це надзвичайно корисний для шкіри продукт. Досить нанести м’якоть помідорів на проблемні ділянки перед сном і вмитись зранку. Помідори також мають антибактеріальні властивості, і допомагають підсушувати прищі і чорні цятки. Крім того, помідор – чудовий відлущувач.

Мелена кориця. Цей засіб можна використовувати як для боротьби з вуграми, так і для профілактики вугрів. Змішайте столову ложку кориці та лимонного соку. Можна додати до них дрібку куркуми. Нанесіть цю пасту на обличчя на 10-15 хвилин і змийте її звичайною водою. Кориця сприяє звуженню пор і поліпшенню кровообігу. Лимонний сік має антибактеріальні властивості, які допомагають боротися з вуграми.