Злагода та любов: шість ідеальних пар за знаком Зодіаку

Якщо у вас не ладнаються стосунки з другою половинкою, можливо, ви просто не підходите один одному на зодіакальному рівні. Буває, що пари тримаються довго і живуть щасливо, а дехто не може роками знайти своє щастя. Ймовірно, це через те, що ви шукаєте невідповідні знаки Зодіаку.

Експерти Style caster розповіли, які знаки Зодіаку ідеально підходять один одному.

Овен + Терези

Овни цілеспрямовані та зосереджені за своєю природою, вони викладаються на всі 100% у всьому, що роблять і кажуть. Ця палка частина їхньої особистості може іноді призвести до вогняного хаосу (порада: тримайтеся подалі, якщо вони програють випадкову гру в Монополію). У пікові моменти, коли вони відмовляються від контролю, ніжні та надійні Терези поряд з ними можуть допомогти їм впоратися зі складнощами своїх емоцій та отримати задоволення від того, що їхній партнер щасливий.

Хоча Терези не завжди ховають свої емоції в рукаві, вони відчувають глибоке почуття співчуття та розуміння до інших і здатні підтримати велику, зухвалу особистість Овна. У свою чергу, Овен спонукатиме Терезів знайти впевненість і довіряти своєму голосу і завжди надаватиме віддану, непохитну підтримку. Водночас ця пара буде найбільшою підтримкою один для одного, чи вони готуються до великої робочої події або чудово фальшиво співають у караоке.

Близнюки + Діва

У той час як Близнюки постійно переплітаються з безліччю аспектів своєї особистості (загляньте в їх шафи для наочного уявлення), вони можуть покластися на послідовність мудрої та стійкої Діви. Діви можуть бути впертими за своєю природою, і вони рідко відхиляються від суті своєї істоти, тому спонтанність і неупередженість Близнюків спонукають їх мислити поза своїми власними ідеями та рутинами.

Близнюки можуть покластися на вдумливість і увагу Діви до деталей, тоді як Діва відчуватиме, що Близнюки спонукають її з'єднатися з їхньою творчою, артистичною енергією. Водночас ця пара стимулюватиме зростання один одного, яке завжди буде плідним. Підберіть собі партнера, який допоможе вам стати кращим!

Риби + Козеріг

Риби від природи довірливі і дбайливі стосовно інших, і, якщо їхня довіра виявиться не в тих руках, це може повністю зламати їхній добродушний дух. Ось чому вони є ідеальним компаньйоном для відданого та надійного Козерога. Козероги можуть бути трохи стійкими та серйозними за своєю природою і покладатися на Риб за їхню доброту та чуйність.

У той час як Риби можуть віддати перевагу жити в хмарах і іноді ігнорувати реалії світу, Козеріг м'яко потягне їх назад на землю, де вони зможуть разом зіштовхнутися зі злетами та падіннями реальності. Хоча Риби завжди можуть бути більш товариськими та галасливими, вони завжди можуть переконати Козерога весело приєднатися до веселощів, і разом цей дует процвітатиме.

Водолій + Рак

Водолій часто почувається краще, коли думає наперед (він може або не може подумати про покупку свого річного планувальника як про велику щорічну подію!), а творчий, вдумливий Рак – ідеальний партнер для планування свого майбутнього. У той час як обидва знаки можуть бути відчайдушно незалежними і насолоджуватися самотністю, вони також люблять розважатися та брати участь у довгих, глибоких розмовах. Вони обидва завжди готові спробувати нові захоплення, від танців сальси до стрибків з парашутом.

Кожен знак має схильність до емоційної спіралі по-різному — Водолій може здатися відстороненим, тоді як Рак може знайти вихід через несподіваний сплеск — але кожен із них відповідає і врівноважує одне одного по-своєму. Водолій подбає про те, щоб Рак відчував себе в безпеці та його цінували, а Рак може ніжно обійняти та налити чашку гарячого чаю. Разом вони створюють безпечний простір один для одного, щоб бути найуразливішими, справжніми особистостями.

Лев + Скорпіон

Леви відомі своєю п'янкою натурою, і їм потрібен партнер, який може не відставати від їхньої енергійної, товариської особистості — якщо їх запросити на три щасливі години за один вечір, вам краще повірити, що ви зайдете до всіх і кожного. ! Скорпіон може не відставати від Лева, і хоча Скорпіони не завжди можуть бути душею компанії, їхній вірний та приземлений характер робить їх улюбленими та надійними друзями для будь-якої групи. Так, це пара, з якою всі завжди хочуть подвійне побачення!

Коли Лев почувається пригніченим, позбавленим натхнення чи мотивації, Скорпіон заохочуватиме і надихатиме його на досягнення свого найвищого потенціалу. Коли Скорпіон почувається засмученим або незрозумілим, Лев підбадьорить його і допоможе підійти до ситуації з тверезою головою. Розмова про ідеальний баланс!

Тілець + Стрілець

Тільцям може бути важко випадково зустрічатися, оскільки їхній надійний і практичний характер вимагає когось, на кого вони можуть довіряти і на кого можна покластися. У той час як усім Тельцям потрібен хтось, хто цінує прихильність, вони часто схильні поєднуватися з іншими людьми, які здаються зовні протилежними, тому Стрілець така ідеальна пара. Теплий, безтурботний Стрілець знає, як розповісти гарний жарт, щоб зняти напругу, потиснути руку для підбадьорення або покрутити вас на кухні, коли купа брудного посуду здається нестерпною.

Телець завжди змусить Стрільця почуватися у безпеці і бути готовим, і буде голосом розуму, коли він дасть волю своїй уяві. Водночас Телець та Стрілець стають ідеальними партнерами для всього: від настільних ігор та проектів по дому до прийняття важливих життєвих рішень. Телець розкладає всі можливості та варіанти, а Стрілець має сміливість зробити наступний крок. Перевіряйте, товариші.

Realist.online