Як схуднути на кухні: 5 правил корисного готування

Шлях до серця чоловіка лежить через шлунок! Цю просту істину ми знаємо з дитинства, і деякі з нас зовсім навіть не проти багато, часто і смачно годувати для свого чоловіка. Але як не погладшати, готуючи всіляку смакоту?

Як схуднути на кухні: 5 правил корисного готування
Найчастіше обов'язок готувати на всю сім'ю лежить на тендітних жіночих плечах, і при всіх наших спробах тримати себе у формі і не їсти після 18:00, спокуса спробувати їжу в процесі приготування занадто велика. Якщо дозволяти собі подібні слабкості, то є ризик поправитися в середньому на 2-3 кг на рік. Здавалося б, це ж зовсім небагато, от тільки через 10 років ця цифра становитиме 20-30 кг. Але не лякайтеся завчасно, ми розповімо прості правила, як цього уникнути.

Правило №1: Ніколи не готуйте голодними.

Відчуття голоду обов'язково змусить вас відкусити шматочок відбивної або з'їсти зайву ложку картоплі, адже в цьому стані людині дуже складно себе контролювати. Не потрібно щільно їсти перед готуванням, ви ж ще будете вечеряти з сім'єю, але перекусити фруктами або легким салатиком не завадить.

Правило №2:Не доїдайте за домочадцями.

Доїдати за дітьми і чоловіком - одна з найшкідливіших харчових звичок, яка веде до швидкого набору ваги. Зверніть увагу скільки зазвичай їдять ваші близькі, і не кладіть порції побільше. Якщо вони не доїли, складіть залишки їжі в контейнер, пізніше ви зможете приготувати з них омлет або запіканку. Все просто!

Правило №3: Не піддавайтеся на вмовляння.

Якщо ви вирішили худнути - стійте на своєму до кінця, адже це ваше тіло і ваше рішення. Попросіть рідних не пропонувати вам їжу і не просити спробувати шматочок їх пирога, будьте послідовні, і результат не змусить себе чекати.

Правило №4: Готуйте здорову їжу.

Багато червоного м'яса, жирів, солодкого і смаженого шкідливо не тільки для вас, але і для вашої родини. Почніть потихеньку замінювати звичні шкідливі страви на корисні низькокалорійні, і хто знає, може близьким і сподобається ваш новий кулінарний стиль.

Правило №5: Не тримайте в холодильнику зіпсовані або неїстівні продукти.

Принцип «шкода викидати» до добра не доведе, зате точно доведе до зайвих кілограм або проблем зі шлунком. Не хочете викидати продукти в сміттєвий бак, почастуйте бездомних собак або кішок.

Дотримуючись цих простих підказок, у вас точно не виникне раптове питання «А як же я набрала ці 5 кг? Я ж зовсім нічого не їм ».