Як обдурити апетит: п'ять кращих хитрощів

На календарі початок лютого, а значить стартував щорічний сезон глобального жіночого схуднення. І проблема не їсти після 18.00 стає все більш актуальною. Щоб впоратися з апетитом і не піддатися спокусі, організм можна перехитрити. І сьогодні ми розповімо як!

Як обдурити апетит: п'ять кращих хитрощів
Вода

Почуття спраги часто маскується під почуттям голоду. Кожен раз, коли ви захочете що-небудь з'їсти, випивайте склянку води і чекайте 20 хвилин, а ще краще займіться чим-небудь. Якщо через 20 хвилин ви також будете думати про їжу, так і бути, поїжте. А взагалі, вода займає багато місця в шлунку, і їжі туди влазить, відповідно, менше. Візьміть це на замітку.

Чищення зубів

По-перше, концентрований м'ятний смак знижує апетит. По-друге, це ще й дієвий психологічний прийом. Чищення зубів автоматично означає, що на сьогодні прийом їжі завершено, і вам навряд чи захочеться знову «забруднювати» рот їжею. Візьміть за правило після вечері відразу ж чистити зуби, так ви гарантовано вилучите зайві цукерки «на закуску».

Міцний зелений чай

Ще можна з молоком. Це один з найголовніших секретів дієтчиць зі стажем. Терпкий гіркий смак зеленого чаю перебиває навіть сильний апетит. Але не дуже захоплюйтеся, багато міцного чаю пити шкідливо. Чергуйте чай з водою.

Зарядка

Все просто, супроводжуйте будь-який прийом їжі вправами. Хочете їсти? Не питання, 20 присідань, і можете їсти. У більшості людей лінь пересилює апетит. У цьому випадку вона наш найкращий союзник.

Тісні джинси

Найнеприємніший прийом їжі - це коли пояс від джинсів дуже тисне прямо вам в живіт. Спробуйте надягати тісні джинси відразу ж, як виникає відчуття голоду. І випивати в них склянку води, обов'язково сидячи. А тепер уявіть, що ви з'їсте бутерброд. Задоволення від цього перекусу ви точно не отримаєте. І не знімайте рятівні джинси, поки почуття голоду не пройде.

А взагалі, найнадійніший і найкорисніший спосіб впоратися з апетитом - це виробити графік прийому їжі. Організму в принципі живеться краще, коли у всьому є режим. Розбийте п'ять прийомів їжі (3 основних і 2 перекуси) по годинах так, щоб останній був не пізніше 3-4 годин до сну. І тоді ніякі напади обжерливості вам будуть не страшні.