Як вилікувати прищі без застосування ліків?

Приготувати спеціальну мазь від прищів можна в домашніх умовах.

При перших осінніх похолоданнях у підлітків і дорослих людей починають з'являтися прищі. Неприємні здуття на шкірі псують зовнішній вигляд, сверблять і залишають шрами при ускладненні, а тому з ними треба боротися в зародковому стані.

Експерт з чистоти вважає, що для боротьби з акне досить використовувати горіхи і рослинну олію. Рецептура, запропонована дерматологом, підходить для будь-яких типів шкіри, а крім усунення висипу вона також згладжує зморшки. Для створення маски знадобляться волоські горіхи і оливкова олія.

Незважаючи на те, що олія жирне, протерті нею пори навпаки звужуються. Це досягається за рахунок вітамінів E і A, дають еластичність і продовжують молодість. Шкіра бере тільки потрібний для неї об'єм, а це значить, що багато олії не потрібно. Оливкова олія не забиває пори, очищає шкіру від шкідливих часток і затримує в ній вологу, позбавляючи від сухості.

Другим важливим компонентом є горіх. Всі типи горіхів є носіями селену, речовини відповідає за збереження і здоров'я шкіри. Перетерті горіхи, змішані з маслом, потрапляють в шкіру і віддають корисна речовина. Селен, в свою чергу вбиває прищі і загоює рани, не залишаючи слідів і шрамів. Також в горіхах містяться омега-3 олії, що додають шкірі гладкість.

Країна здоров'я