Дітей треба якомога рідше возити на візках

Дослідники з Канади закликають батьків маленьких дітей рідше користуватися візками і частіше давати малюкам ходити самостійно. Виявляється, ці засоби пересування для дітей нерідко призводять до набору зайвої ваги.

Дітей треба якомога рідше возити на візках
Деякий час тому Американська академія педіатрії випустила офіційні рекомендації для батьків з приводу зниження кількості часу, який діти проводять у візках. І ось тепер дослідники з Hospital for Sick Children в Торонто поспілкувалися з татами і мамами безлічі маленьких дітей.

Виявилося, що активне використання дитячих колясок може стимулювати у малят потяг до малорухомого способу життя, що призводить до набору зайвої ваги і навіть ожиріння. Експерти в області охорони здоров'я рекомендують обмежити час в колясці однією годиною на день дітям у віці до чотирьох років.

На думку експертів,дитина, яка часто знаходиться в колясці позбавляється можливостей підвищити впевненість у власній фізичної витривалості та розвинути певні навички руху. Якщо діти проводять дуже багато часу в дитячих колясках, це збільшує їх період низької фізичної активності, що загрожує зайвою вагою.

Разом з тим малюки, які вже вміють ходити, можуть самі штовхати власні коляски по дорозі, так як це буває досить весело і цікаво для дитини. Багато батьків вважають, що чим більше часу діти проводять у візках, тим більш дбайливими варто вважати тат і мам. Але це не відповідає дійсності, так як дітям необхідно якомога більше ходити. Особливо на тій стадії свого розвитку, коли вони ще вчаться рухатися.