5 цікавих фактів про користь сміху для здоров'я

Сміх продовжує життя, переведи все в жарт, посмійся ворогові в обличчя та інші приказки ти, звичайно ж, чула багато разів. Чому простий сміх так важливий для життя і здоров'я людини?

5 цікавих фактів про користь сміху для здоров'я
Сміх працює як знеболюючий засіб

Ендорфіни, гормони щастя, дуже непогано справляються з больовими відчуттями. Крім того, коли людина позитивно налаштована і часто сміється, то легше переносить хворобу або травму.

Сміх корисний для серця і легенів, а також імунітету

Коли ти смієшся, кровоносні судини розширюються, тиск знижується і зменшується ризик отримати серцевий напад. Легені теж активно працюють, збільшується кількість кисню в крові, що допомагає прочистити застій мокротиння. Також в організм викидається велика кількість антитіл, які борються з вірусами.

Сміх покращує стан шкіри

Він тонізує лицьові м'язи, покращує циркуляцію крові, шкіра оновлюється краще, і з'являється природний рум'янець.

Сміх заспокоює і зміцнює відносини

Гарний настрій - це запорука добрих і спокійних стосунків з коханою людиною, друзями та родиною. Нікому не потрібні вічно похмурі і злі люди. До того ж під час сміху виробляються ендорфіни, які допомагають боротися зі смутком.

Сміх є відмінною гімнастикою

Пам'ятаєш, як після довгого сміху у тебе болять м'язи преса, обличчя і іноді взагалі все тіло? Це не дивно, адже під час сміху працюють 80 груп м'язів: плечі рухаються, м'язи шиї, обличчя та спина розслабляються. Одна хвилина сміху - це приблизно 25 хвилин занять фітнесом.