Вибач, Томе: "наречена Тома Круза" Емілі Томас вже зайнята

Не встигли ми порадіти за Тома Круза, який, як писали таблоїди, ось-ось зробить пропозицію своїй асистентці Емілі Томас, як з'ясувалося, що у "нареченої" вже є бойфренд. Sorry, Том, схоже, ця місія дійсно нездійсненна!

Вибач, Томе:  "наречена Тома Круза" Емілі Томас вже зайнята
Як тільки пресу наповнили чутки про роман 53-річного Круза і 22-річної Томас, яку преса назвала "двійником Кеті Холмс", дівчина поспішила змінити головне фото на сторінці в Facebook. На ньому дівчина позує разом зі своїм коханим, 25-річним Алексом Робертсом.

Як з'ясувалося, на зйомках фільму "Місія: нездійсненна 5" Емілі, і правда, зустріла свою любов - але тільки не Тома Круза, а Алекса, який володіє фірмою, що здійснює столярні роботи. Було це п'ять місяців тому, і з тих пір закохані вже не раз влаштовували собі романтичні подорожі - Італія, Арабські Емірати, Майамі, Атланта. Фотографії з цих поїздок теж можна знайти в соціальних мережах.

Опубліковану Емілі фотографію відразу ж почали коментувати її друзі та близькі. Схоже, всім хочеться спростувати чутки. Так, мама дівчини написала:

"Два красеня! Люблю вас обох і пишаюся вами. Алекс, здається, на тебе звалилася популярність!".

Вибач, Томе:  "наречена Тома Круза" Емілі Томас вже зайнята


Дехто з друзів Емілі пожартував над всією цією ситуацією. Один з них пише:

"Треба ж, а у фільмах він виглядає по-іншому!".

В оточенні Томас все, що відбувається прокоментували так:

"Алекс і Емілі зустрічаються недавно, але вже дуже близькі. Вони не приховували своїх відносин, тому повідомлення про те, що у неї роман з Томом, стали для їхніх друзів великим сюрпризом".

Вибач, Томе:  "наречена Тома Круза" Емілі Томас вже зайнята


Залишається тільки порадіти за цю парочку, а Тому Крузу побажати все-таки зустріти свою любов.