Том Круз одружується вчетверте

Здається, на голлівудських пагорбах ось-ось розгорнеться чергова запаморочлива лав-сторі. У західній пресі ходять чутки про те, що 53-річний Том Круз готується зробити пропозицію своїй 22-річній асистентці.

Том Круз одружується вчетверте
Пара познайомилася під час зйомок п'ятої частини культової франшизи «Місія нездійсненна» в листопаді минулого року і з тих пір буквально нерозлучна. Емілі Томас, саме так звуть нову обраницю Круза, задіяна в усіх нових кінопроектах голлівудського актора. «Неважливо, скільки триває знімальний день - вони постійно сміються, просто насолоджуючись суспільством один одного», - розповіло близьке до пари джерело.
Той факт, що Том і Емілі навіть офіційно не є парою, не виключає ймовірності швидкого весілля. Згадуючи досвід минулих відносин Круза, можна виявити одну цікаву закономірність - всі романи голлівудського актора закінчувалися стрімким весіллям, не встигнувши навіть толком початися.

Так, зі своєю першою дружиною Мімі Роджерс актор прозустрічався всього пару місяців, а з Ніколь Кідман заручився відразу ж після спільних зйомок у фільмі «Дні грому». Не стала винятком і Кеті Холмс, яка подарувала йому вже після першого року знайомства дочку Сурі.
Не змогла сховатися від очей преси та дивовижна схожість між останньою екс-дружиною актора і його новою пасією - схожі риси обличчя і густе каштанове волосся. Невідомим залишається ставлення Емілі Томас до саєнтології, яка, як відомо, і стала каменем спотикання практично у всіх попередніх відносинах Тома Круза.