Молоко допомагає схуднути всім

Ізраїльські вчені довели, що молочні продукти в дійсності допомагають у процесі схуднення. Причому незалежно від дієти, якої дотримується людина, що бажає схуднути.

Молоко допомагає схуднути всім
Молоко давно відоме своїми численними корисними властивостями, але до недавнього часу наука ще не знала, що воно сприяє схудненню. Дослідження, проведене Університетом Бен-Гуріона в Негеві, показує, що молочні продукти допомагають людському організму розлучитися із зайвою вагою у всіх випадках зниження ваги, незалежно від того, якої дієти дотримується людина.

Для участі в дослідженні були відібрані люди, які прагнуть схуднути. Всі вони щодня отримували близько 350 мл молока. Коли через 2 роки їх знову попросили пройти медичний огляд, виявилося, що учасники, регулярно п'ючи молоко, стають стрункішими.

Зокрема, медики встановили, що втрата у вазі становила від 6 і вище кілограмів (у тих, хто пив не менше 100 мл молока).

Вчені переконані, що рівень вітаміну D, що міститься в молоці, впливає на втрату ваги. Справа в тому, що дослідження виявило чіткий взаємозв'язок: ті з добровольців, кому вдалося скинути більше всіх кілограмів, мали в той же час і більш високий рівень вітаміну D, ніж інші.