Чи допоможуть два яйця схуднути

Вчені провели дослідження і впевнилися в тому, що люди, які вживають з ранку яйця в будь-якому вигляді варені, смажені або омлет, втрачають у вазі на дві третини більше, ніж інші.

Чи допоможуть два яйця схуднути
Як стверджують дослідники, секрет яєчного ефекту проявляється в швидкому настанні почуття насичення, причому почуття голоду довгий час не проявляється. У ході досліджень вчені спостерігали за харчуванням жінок з надмірною вагою. Учасницям, які застосовували дієту з малою кількістю жирів, було запропоновано з'їдати на сніданок яйця в кількості двох штук, або один бублик, які були рівноцінні за кількістю калорій.

За результатами спостережень, через два місяці таких сніданків, у жінок, які вживали яйця на сніданок, втрата ваги склала більш ніж дві третини в порівнянні з тими, хто вживав бублики, а талія зменшилася практично в два рази. При цьому учасниці, які снідали яйцями були набагато більш бадьорими і енергійними.

Це ж дослідження показало, люди, що снідають яйцями відчувають себе ситими більш тривалий час, і тому вони і їдять набагато менше протягом дня. Вчені припускають, що причиною цього є високий білковий вміст в яйцях.