Принца Вільяма звинувачують у романі з колегою

Днями британські таблоїди вибухнули новиною про любовний трикутник в англійській королівській сім'ї - як повідомляють ЗМІ, принц Вільям захопився колегою.

Принца Вільяма звинувачують у романі з колегою
Нагадаємо, що після народження принцеси Шарлотти старший онук королеви Єлизавети приступив до нових для нього обов'язків у складі санітарної авіації - тепер він пілот вертольота швидкої допомоги. Однією з його колег стала 33-річна Джемма Маллен, чия зовнішня схожість з герцогинею Кембриджською викликала жвавий інтерес з боку засобів масової інформації.

Принца Вільяма звинувачують у романі з колегою
У ЗМІ активно міркували на тему подібності темноволосої і усміхненої Джемми і Кейт Міддлтон - в суспільстві Вільяма жінка тримається дуже вільно, багато сміється і постійно жартує, адже їй, на відміну від Кейт, не доводиться думати про дотримання королівського протоколу. Така манера поведінки змусила папараці усього світу шукати будь-який доказ близькості через невербальні контакти, і фахівці в даній області одностайно заявили: це більше, ніж дружба!

Чутки про розлад у королівській родині не вперше з'являються в пресі. Так в 2013 році, через 7 місяців після народження принца Георга, Вільям відмовився від сімейних вихідних в суспільстві дружини і її матері, відправившись на полювання з молодшим братом і колишньою дівчиною Джеккі Крейг. Тоді конфлікт вдалося згладити багато в чому завдяки терпінню і гнучкості Кейт Міддлтон. Чи вийде у герцогині і на цей раз зберегти сімейну ідилію - покаже час.