10-секундна хитрість допоможе схуднути

Про метод схуднення, який вимагає від людини витратити всього десяти секунд, повідомляють фінські фахівці з Tempere University of Technology. Вони стверджують, що істотний ефект у справі позбавлення від зайвої ваги дає така проста процедура як зважування.

10-секундна хитрість допоможе схуднути
Своїми висновками автори дослідження поділилися на сторінках відомого наукового видання PLOS ONE. У своїй статті вони пишуть про те, що люди, які зважуються регулярно, - худнуть інтенсивніше, ніж ті, хто робить це тільки час від часу або взагалі не має такої звички. Більш того, фахівці говорять, що люди, які ігнорують зважування всупереч радам робити це, можуть мати схильність до набору ваги.

У ході свого дослідження вчені стежили за людьми, які худнуть і проаналізували в загальному заліку 2838 зважувань. Як не дивно, вони виявили, що ефективність схуднення безпосередньо залежала від частоти зважувань.
«Також ми помітили, що люди, які не важилися протягом тижня, навіть набирали трохи ваги, тому максимальний час «без ваг» - 5 - 8 днів - потім необхідно обов'язково зважитися», - внесли ясність фінські медики.

Цікаво, що дане дослідження не перше, затверджує користь зважування для тих, хто хочуть стати стрункішими. Раніше на XI Міжнародному конгресі з ожиріння в Стокгольмі також були представлені докази того, що «метод вагоспостерігачів» дійсно працює, допомагаючи людям худнути. При цьому фахівці, які виносили їх на суд громадськості, вказували - даний метод був успішно випробований не тільки серед шведів. «Дослідження, проведені в різних країнах, - у Китаї, Іспанії, Австралії, Німеччині, Великобританії - підтверджують ефективність цього методу в різних культурах, незалежно від кулінарних традицій», - заявили тоді доповідачі, які розповіли про його успішну реалізацію. Вони ж озвучили такі цифри: у 61% учасників програми схуднення за «методом вагоспостерігачів» вага тіла зменшилася на 5%, тоді як традиційні способи схуднення призвели до такого результату лише в 32% випадків.