Як позбутись зморшок на лобі та шиї і виглядати молодшими, ніж ви є

Поява зморшок на лобі та шиї – це нормальна частина старіння.І хоча вони жодним чином не впливають на наше здоров’я, більшість людей все ж хотіли б їх позбутись.

Зморшки можуть з’явитися в будь-якому віці, і розгладити їх може бути неймовірно складною справою. Тому краще зробити все, щоб уникнути їх появи або хоча б мінімізувати їх, пише Жіночий світ з посиланням на News 18.

Ось кілька простих способів уникнути ранньої появи зморшок на лобі та шиї:

Уникайте сонця, диму, алкоголю та стресу: Експерти вважають, що ці чотири фактори суттєво збільшують кількість і глибину зморшок. Алкоголь зневоднює і виділяє токсини в системі, яка вже намагається боротись із забрудненням, пилом, хімічними речовинами тощо. Якщо ви все ж не можете встояти перед спокусою, пийте червоне вино, яке принаймні містить антиоксиданти.

Фізичні вправи. Звучить дивно, але тренування справді можуть допомогти вам зменшити зморшки природним чином, хоча це і доволі повільний процес. Щоб залишатись пружною, шкірі потрібен значний запас кисню. Регулярні фізичні вправи забезпечують хорошу циркуляцію кисню та підвищують м’язовий тонус. Тренування також допомагають покращити поставу, що важливо з точки зору зменшення напруги з плечей і шиї.

Олії для догляду. Сміх подовжує життя. Але вас може стримувати можливість появи зморшок коло рота. Застосування практично будь-якого типу олії на шкірі допоможе її зволожити та приховати лінії, що з’являються, коли ви часто посміхаєтесь. Вибирайте між кокосовою олією, олією виноградних кісточок та оливковою олією. Фокус полягає у тому, щоб взяти кілька крапель олії на кінчики пальців і нанести на потрібні ділянки шкіри. Залиште її на ніч для ще кращих результатів.

Щоденний догляд за шкірою. Регулярне зволоження шкіри може допомогти зберегти її здоров’я, запобігаючи сухості та мінімізуючи можливості для утворення зморшок. Використання засобів для догляду за шкірою, які відповідають потребам шкіри, має вирішальне значення. Потрібен деякий час, щоб шкіра звикла до змін; введення одного продукту за раз допоможе. Ми рекомендуємо використовувати живильний крем на ніч, щоб досягти найкращих результатів щодо зморшок на лобі та шиї. Вони, як правило, бувають дещо важкими, але ви помітите їхній ефект, якщо залишатимете їх на шкірі приблизно на 8 годин.

Використання алое вера. Попри поширену думку, алое вера діє не лише поверхні шкіри. Дослідження показали, що використання гелю алое вера швидко розгладжує зморшки на обличчі та шиї. Екстракти алое допомагають збільшити вироблення колагену в шкірі та зменшити глибину зморшок.

Використання антивікових кремів. Ринок просто переповнений кремами проти зморшок, але ті з них, які справді ефективні, повинні містити такі інгредієнти, як кофермент Q10, вітаміни А і С, пептиди, ефірні олії та альфа-гідроксикислоти. Не будуть зайвими також екстракт зеленого чаю і SPF. Дослідження показують, що регулярне застосування крему, що містить вітамін С, допомагає зменшити появу заломів і зморшок завдяки збільшенню вироблення колагену.

Підтримка оптимального рівня вологи в організмі. Ви чули це мільйон разів: пийте більше води. Це так просто! Залишатися у зволоженому стані дуже важливо для шкіри, вода підтримує молодість її клітин. Тому постарайтесь випивати склянку води кожні 2-3 години.