Кейт Міддлтон і Вільям вперше побачили свою дитину на УЗД

Кейт Міддлтон і принц Вільям світилися від щастя після відвідин лікаря в Лондоні.

Кейт Міддлтон і Вільям вперше побачили свою дитину на УЗДПоява на публіці вагітної другою дитиною Кейт Міддлон відкладається: герцогиня все ще страждає від найсильнішого токсикозу. Щоб задовольнити інтерес до герцогині, в справу вступили папарацці. Їм, нагадаємо, на початку вересня вдалося сфотографувати Кейт і Вільям, що виходять з ресторану в містечку Грейт Берчем, що в графстві Норфолк на сході Англії. А в середу, 15 жовтня, іншому фотографу пощастило зняти подружжя після відвідин лікаря.


Увечері в середу Кейт і Вільям були на прийомі у лікаря в Лондоні. Незважаючи на те, що йшов проливний дощ, подружжя променисто посміхалися. Їхня радість цілком зрозуміла: герцогині зробили УЗД, так що майбутні батьки вперше побачили свою дитину на моніторі. Принц Вільям ніс у руках конверт, в якому лежали зображення малюка, зроблені в першому триместрі вагітності. На жаль, розгледіти живіт Кейт Міддлтон на знімках, опублікованих на сайті NY Daily News не вдалося, - майбутня мама сильніше запахнула пальто.

Разом з тим очікується, що Кейт Міддлтон вийде у світ 21 жовтня. Разом з чоловіком вони повинні вітати президента Сінгапуру Тоні Тан Кенг Яма, чий візит до Лондона разом з дружиною запланований на цю дату.