Про що мовчать пластичні хірурги

Клініки пластичної хірургії розростаються, як гриби після дощу, але, на жаль, якість від цього краща не стає. Змагаючись між собою, вони хапаються за будь-якого клієнта, щоб той не пішов до конкурента. І часто пропонують пацієнткам операції, без яких цілком можна було б обійтися.

Про що мовчать пластичні хірурги
Як прибрати целюліт

Як прибрати целюліт - тема наболіла практично для всіх дівчат. Повна чи худа - це стосується кожного. Біда у вигляді непривабливої ​​апельсинової кірки "стукається в кожен дім", і багато хто вирішує розібратися з целюлітом швидко і без особливого напрягу (хоч і не найдешевшим способом).

Деякі вибирають цей шлях, щоб не перебирати купу антицелюлітних дієт в пошуках правильної. А також, щоб не витрачати час на виснажливі тренування і комплекси масажів. Ліпосакція, на перший погляд, здається простою процедурою, але й тут, як і в будь-якій іншій операції, існує хоч і маленький, але все ж ризик зараження від інфекції, занесеної в жирову тканину. Чи варто воно того?

Але навіть при успішному результаті операції ви не маєте права сидіти склавши руки. Якщо продовжувати зустрічатися з холодильником ночами і проводити вихідні, не встаючи з дивана, результат ліпосакції дуже швидко зійде нанівець. До того ж підступний жир може вилізти в місцях, де ви вже зовсім не чекали - наприклад, у вигляді целюліту на руках. Так що займатися фізичними вправами все одно доведеться, тому що легких шляхів до краси не буває.

Як прибрати живіт

Після пологів тіло змінюється не в кращу сторону, і багато жінок, щоб швидко поправити становище, наважуюються на підтяжку живота. Прибрати живіт за допомогою операції ще ризикованіше, ніж ліпосакція. Якщо щось піде не так, ви ризикуєте отримати неестетичний шрам, який прибрати буде набагато складніше, ніж обвислу шкіру. Після операції з'являється набряк, який може не спадати до 8 тижнів. То, може, краще відразу записатися в спортзал?

Як зробити красиві груди

Дівчата з чашкою 1-2 розміру із заздрістю дивляться на суперниць, яких природа обдарувала щедріше. Але зневіреним хочемо порадити не поспішати до пластичного хірурга. З віком у жінок з великим розміром груди починають обвисати, і тоді вже вони прагнуть поправити ситуацію. А ваша маленька залишається в нормі все життя. І першим, і другим дамам варто регулярно відвідувати тренажерний зал, щоб надати бюсту красиву форму. Підтягнути груди можна за допомогою простих вправ навіть вдома.

Як омолодити обличчя

Щоб зберегти шкіру гладкою і красивою масок і масажів недостатньо. Ми приходимо додому, лягаємо спати і практично весь ефект «стирається» наволочкою. Заведіть корисну звичку спати на спині. Так, це може провокувати хропіння, але шкіра залишиться гладкою. Ну, а якщо ніяк не виходить відмовити собі в задоволення лягти на бік або живіт, користуйтеся атласною або шовковою навеличкою. Вони не найзручніші, зате не шкодять шкірі.

Багато хірургів відмовляються робити пластику обличчя, якщо пацієнт курить, тому що ефект довго не протримається. У курців в організмі активізується ген, який руйнує колаген. Так що будь-яка операція з омолодження втрачає сенс.

Не варто годинами роздивлятися себе в дзеркалі в пошуках недоліків, від яких терміново потрібно позбутися. Часом вони настільки незначні, що крім вас, ніхто їх не помічає. Часто ваш шрам на підборідді або трошки несиметричні груди навпаки додадуть вам чарівність в очах коханого чоловіка. А якщо об'єкт бажання не хоче приймати вас з невеликими недоліками зовнішності, задумайтеся, чи потрібен він вам?