Секрети, які приховують пластичні хірурги

Існують секрети, про які пластичні хірурги вважають за краще не розповідати, щоб не втрачати клієнтів. Ці таємниці вони повідомляють лише своїм близьким друзям.

Секрети, які приховують пластичні хірурги
Целюліт вилікувати неможливо!

"Мої друзі постійно запитують мене про те, яким чином вони могли б вилікувати целюліт, а я їм відповідаю "ніяким", - говорить пластичний хірург з Меріленда Баррі Коен. - Найпопулярніша методика для лікування целюліту Cellulaze використовує інвазивний лазер, а при всякій інвазивній процедурі існує ризик інфекцій. Лікування коштує тисячі доларів, але результатів у нього вражаючих не спостерігається".

Спіть на спині

"Це найкраще, що ви можете зробити для свого обличчя, - говорить пластичний хірург з Флориди Едвард Ферріон. - Якщо будете постійно спати на боці, то у вас з'являться глибокі зморшки на якій-небудь стороні лиця через тиск на подушку, особливо в лінії губ. Якщо ви спите на спині, то таким чином не виникає ніякого додаткового тиску на шкіру".

Пацієнти - це психи!

"Мої друзі дуже часто просять мене провести якісь процедури, які зовсім не є необхідними, - розповідає лицьовий пластичний хірург з Флориди Едвін Вільямс. - Один давно мріє позбавитися від горбинки на носі, інший хвилюється, що у нього дуже великі вуха. Я їх прошу залишити свою зовнішність в спокої, адже вони все одно нічого не виграють після операції. Вони зосередилися на таких незначних рисах особи, які ніхто не бачить крім них самих".

Абдомінопластика це серйозно!

"Процедура абдомінопластики створена для видалення надлишкових обсягів шкіри і жиру в нижній частині живота, вона стає все більш популярною серед жінок після народження дітей, - розповідає пластичний хірург з Оклахоми Анурит Баджай. - Але дуже важливо, щоб жінки розуміли - це не легкий спосіб позбавлення від проблем, а серйозна операція. Вашому тілу знадобиться багато часу для відновлення. Велика частина набряків після операції в перші пару тижнів не зникнуть, для цього потрібно зазвичай до двох місяців".

Ви не можете вибрати груди з каталогу

"Мене забавляють пацієнтки, які приходять до мене з фотографіями якихось зірок, щоб мати такі ж груди, - говорить професор пластичної хірургії Енн Тейлор. - Якщо ви можете знайти фото жінки однією з вами комплекцією, то досягти її пропорцій грудей після операції буде можливо. А якщо ви показуєте жінку з зовсім іншою будовою тіла, то її груди на вашому тілі будуть виглядати жахливо!"

Досить палити і приймати сонячні ванни!

"У мене була одна пацієнтка, яка вимагала значну реконструкцію обличчя, - розповідає Едвін Вільямс. - Я сказав їй, що не буду оперувати до тих пір, поки вона не відмовиться від куріння хоча б на 6 місяців. Коли вона прийшла на післяопераційну перевірку, то я побачив, що її рубці не загоюються. Я знав, що вона знову почала курити. Тому я завжди кажу своїм друзям: якщо ви хочете виглядати гарно і молодо, не паліть і не перебувайте на сонці занадто довго.

Ліпосакція не замінить спортзалу

"Люди часто запитують мене, скільки ваги можна прибрати після ліпосакції, - говорить президент Американського співтовариства пластичних хірургів Скотт Бредлі. - Це взагалі великий міф. Ліпосакція - це контурна процедура, вона не позбавляє вас від величезного обсягу зайвої ваги, ви зможете лише трохи виправити контури тіла. Справжня втрата ваги здійснюється тільки через дієту і вправи.