Догляд за обличчям: якою найкраще вмиватися водою

Більшість господинь вже давно відмовилися від того, щоб готувати на воді з-під крана. На шкіру така вода теж не найкращим чином впливає. І деякі стали відмовлятися від умивання в принципі, користуючись виключно лосьйонами. Але не можна ж зовсім позбавляти свою шкіру води.

Догляд за обличчям: якою найкраще вмиватися водою
Мінеральна вода

У славному місті Миргороді течуть джерела з корисною мінеральною водою. Коли ви вмиваєтеся нею, то створюється враження, що це мильна вода, і скільки б ви не тримали руки під краном, ніяк від цього враження не позбудетеся. Це якраз і пояснюється «мінералізацією». Навіть якщо ви побудете в тих місцях всього кілька днів, то відчуєте, якою гладкою, навіть матовою, стала ваша шкіра.

Але, повернувшись додому вже через кілька днів шкіра знову стане колишньою. Якщо ефект зберегти дуже хочеться, купуйте мінералку в магазині, а краще в аптеці. Та не просту, а з рівнем мінералізації 2-5 г/л. Перед умиванням воду треба залишити постояти з відкритою кришкою, щоб всі гази вивітрилися. Її якість незрівнянно краще звичайної води. Так, вже через 3-4 вмивання ефект буде приголомшливим. Шкіра перестане стягуватися, і ви забудете про пом'якшуючі креми і лосьйони. Пори розкриються, чорні точки пропадуть. Ідеальну картину псують лише матеріальні витрати. Грошей, щоб повністю замінити проточну воду на мінеральну, не напасешся.

Тала вода

Щоб вмиватися талою водою, не обов'язково бути мільйонером. Досить заморозити звичайну воду в морозильнику. А як же шкідливі речовини, скажете ви? Справа в тому, що коли ви починаєте заморозку, першими твердіють саме ці елементи. І кірку просто треба зняти. Потім почекати поки вода замерзне приблизно на 75%, злити і чекати поки вода знову розтане.

Так, це дуже клопітно, але результат дійсно того вартий. Спочатку шкіра з незвички може трохи пощипувати, але незабаром ви побачите ефект - шкіра перестане лущитися і стане м'якше, але пори вона не "вичищає".

Воднева вода

Існують спеціальні апарати, які, пропускаючи воду через безліч фільтрів, збагачують її воднем. Така вода схожа за складом з сірководневими природними джерелами (якщо ви бували поруч з ними, то запах, як від протухлих яєць, запам'ятається вам на все життя). Вона покращує роботу ШЛУНКОВО-кишкового тракту, підвищує імунітет, протистоїть алергії. Її ефекту вистачає всього на пару днів. Але це якщо її пити.

А ось якщо водою з воднем вмиватися, то очікувані результати навряд чи вийде відчути. Шкіра вирівняє тон, і на цьому все. Відчуття стягнутості і сухості нікуди не діваються.