Топ-5 способів, які підтримують шкіру в гарному стані

Навіть якщо ти правильно харчуєшся, висипаєшся і відвідуєш тренування, це не означає, що у тебе не вискочить прищ або не почне лущитися шкіра. Іноді це відбувається в найневідповідніший момент. І немає нічого гіршого, ніж відправитися на якийсь захід з поганою шкірою. Щоб такого з тобою не відбувалося, читай 5 найкращих способів, які допоможуть підтримувати шкіру обличчя в ідеальному стані.

Топ-5 способів, які підтримують шкіру в гарному стані
1. Вмивайся.

Запам'ятай просте правило: перед сном і після сну необхідно вмиватися, краще пінкою або спеціальним гелем. Якщо ти не змиєш піт і бруд, які накопичилися на твоїй шкірі за весь день, то на ранок у тебе обов'язково з'явиться прищ (або навіть кілька!).

2. Насичуй шкіру вологою.

Суха шкіра більш схильна до появи зморшок. А якщо її не живити, то текстура шкіри зіпсується, з'являться широкі пори і безліч чорних точок. Щоб такого не сталося, після вмивання використовуй лосьйони та тоніки, які повернуть шкірі втрачену вологу.

3.Точечний метод.

Якщо у тебе все ж є кілька прищиків, необов'язково на все обличчя накладати агресивно діючі засоби. Досить нанести їх безпосередньо на місце запалення. Найкраще із запаленнями справляються засоби, які містять сірку і саліцилову кислоту (sulfur, salicylic acid).

4. Не чави!

Що б ти не робила, ні в якому разі не видавлюй прищі. По-перше, це призведе до появи більшої кількості прищів, по-друге, у тебе можуть залишитися шрами, а їх набагато складніше замаскувати косметикою.

5.Аспірин або сода.

Розчини таблетку аспірину в невеликій кількості води до отримання консистенції густої пасти. Потім нанеси суміш на зони запалення на 5 хвилин і змий теплою водою. Замість аспірину можна використовувати звичайну харчову соду. І аспірин і сода добре борються із запаленнями, бо в них містяться спеціальні кислоти, які відлущують шар сухої шкіри і прибирають почервоніння.