Як економити простір в оселі: 5 порад

До літа хочеться максимально освіжити простір в оселі і звільнити його від непотрібних і потрібних речей. І якщо перші можна викинути без докору сумління, то зимові пухові ковдри та пледи все ж знадобляться наступного року. Як же максимально заощадити простір в оселі?

Як економити простір в оселі: 5 порад
Вакуумні пакети

Вакуумні пакети допоможуть тобі зменшити подушки і ковдри разів у десять. Просто помісти непотрібні речі в поліетилен, скористайся пилососом - і отримаєш компактний «млинець», який можна буде сховати в затишному місці. Ще один важливий плюс вакуумного пакета - речі не наповнюються запахами, не сиріють і не припадають пилом.

Рулетики

Склавши непотрібні речі рулетиками, можна помістити їх в коробки і заховати на балконі або в ніші. Так ти зекономиш простір удвічі. Цей прийом використовують туристи під час пакування рюкзака – вони точно знають, як правильно використовувати обмежений простір.

Комод

Комод - це не тільки красиво, але й компактно. Зручність комода незаперечна: тут можна зберігати всі дрібнички, блокноти і білизну. Коли ти щось загубиш, за наявності комода ніколи не виникне питання «де ж усе», адже зберігатися воно буде саме там. Так ти забудеш про речі, розкидані по всій квартирі.

Стіл з підвіконня

Під час їжі і роботи найкраще, коли світло падає на стіл. Так чому б не зробити стіл з підвіконня? Так ти зекономиш не тільки простір, а й гроші.

Робоче місце на балконі

Перенеси своє робоче місце на балкон або зроби там лаунж-зону. Таким чином ти звільниш основну площу вітальні від однієї функції і зможеш "відключатися" на відпочинок ближче до свіжого повітря.