Притягують нещастя та бідність

 

Від деяких речей краще відмовитися, якщо ви не хочете притягнути до свого життя бідність і нещастя. Що не можна робити вдома, щоб бути багатим і щасливим — читайте в матеріалі ТСН.ua.

Наші предки здавна вірили, що існують дії, які здатні залучити до вашого життя багатство, щастя, сімейне благополуччя. Також є такі речі, від яких варто відмовитися, щоб не притягувати до оселі бідність.

Що не можна робити вдома, якщо ви хочете бути щасливими й багатими

Отже, яких речей краще позбутися:

  • Розбите скло — тріснуте вікно, улюблена ваза чи дзеркало краще замінити або викинути, адже вони символізують дірку в захисті оселі від нещасть.
  • Будь-які старі речі — до цього переліку можна зарахувати не лише старі журнали чи газети, але також ношений одяг, речі з дірками. Якщо у вас не піднімається рука викинути улюблену кофтинку, яка ще має гарний вигляд, але стала на вас завеликою чи замаленькою, краще віддайте її на благодійність.
  • Так звані "мертві" речі — особливо засушені квіти. Хоча такі композиції часто можна побачити в багатьох оселях, вони приносять до неї некротичну енернетику в'янення. До цього переліку варто додати також опудала тварин, пір'я птахів, роги звірів. Хоча тут є певні винятки. Наприклад, якщо ви зберігаєте гербарій доньки, яка подарувала його вам, коли була маленькою, або декорували будинок пір'ям, яке не було взяте з убитого птаха — тоді такі речі не несуть негативної енергетики. Якщо ви привезли з відпустки черепашки, варто гарно за ними доглядати. Зів'ялі ж квіти краще одразу викидати.
  • Дрібне сміття в гаманці чи в кишенях — різноманітні фантики, старі квитки тощо краще одразу викидати, адже вони притягують негативну енергетику, яку ви заносите до своєї оселі.
  • Годинник, який стоїть — це дуже поганий знак. Таку річ потрібно або віднести в ремонт, або просто викинути.