Запам'ятай як не можна очищувати шкіру

Очищення шкіри - запорука її красивого і здорового зовнішнього вигляду, а також того, що раннє старіння тебе і зовсім обійде стороною. Запам'ятай головні помилки в очищенні шкіри, які допускає практично кожна дівчина, і ніколи їх більше не повторюй!

Запам'ятай як не можна очищувати шкіру
Очищення шкіри - добре не повинно бути багато

Якщо ти любиш очищати свою шкіру, як кажуть, до скрипу, ми поспішаємо до неї на допомогу! Справа в тому, що зайве очищення шкіри обличчя призводить до травмування епідермісу, а також того, що твоя шкіра просто втрачає свій захисний бар'єр. Вмивайся два рази в день максимум - увечері з допомогою спеціального засобу для вмивання, вранці - просто прохолодною очищеною водою. Після вмивання завжди зволожуй шкіру сироваткою і кремом.

Очищення шкіри повинне бути правильним

Засоби для очищення шкіри слід підбирати, виходячи з свого типу, так як кожен з них має свої особливості і специфічні інгредієнти, відповідні тільки твому і ніякому іншому типу шкіри. Чим загрожує неправильно підібрана косметика? Алергією, лущенням, сухістю або, навпаки, жирністю, комендонами і т. д. і т. п.

Скраби до червоності - так робити не можна

Терти свою шкіру пекельними скрабами - це грубе порушення всіх правил догляду за шкірою! Очищення шкіри будь-якого типу має бути ДБАЙЛИВИМ і атравматичним. Запам'ятай: будь-який скраб, особливо з типу «абрикосовими кісточками» призводить до утворення мікротравм на поверхні шкіри, які, в свою чергу, призводять до почервоніння і подразнення - в кращому випадку. Також наслідком цього неподобства може стати занесенням бактерій в тріщинки, висипання, вугри, всілякі шкірні інфекції... так що перестань мучити свою шкіру!

Умивання холодною водою або окропом - ні в якому разі так не очищуй шкіру!

Умиватися слід тільки очищеною фільтром водою КОМФОРТНОЇ температури. Ні гарячої, ні холодної, а саме комфортної - теплої. Це дуже важливо, так як шкіра травмується також і від таких перепадів температур, що загрожує сухістю, роздратуванням, підвищенням чутливості шкіри і т. д.

Демакіяж перед сном - важливий пукнт

Завжди видаляй макіяж перед тим як лягти спати! Це, напевно, найзолотіше правило по очищенню шкіри, якому потрібно слідувати в якому б стані ти не повернулася додому. =) Також не тримай засіб для демакіяжу довше 10 секунд і знімай ватяним диском - існує міф, що тримати на шкірі їх слід довше, ніж призначено, але це, як ти зрозуміла, всього лише міф. Крім масок на шкірі нічого довше 20 секунд тримати не слід!