Як зрозуміти, що ви вмиваєтесь неправильно

Що на вашу думку є головним кроком у вашому режимі догляду за шкірою? Безумовно, це вмивання.

Саме під час вмивання ми видаляємо зі шкіри надлишок жиру, бруд, пил, а також готуємо шкіру до інших процедур. Однак, далеко не завжди ми вмиваємось так ретельно, як це потрібно робити, пише Жіночий світ з посиланням на ETimes.

Ось кілька ознак того, що ви вмиваєтесь неправильно:

Ви помічаєте залишки макіяжу після вмивання. Якщо після очищення ви протираєте обличчя тоніком і бачите на ватному диску сліди тонального крему, це означає, що ви недостатньо очистили обличчя. Потрібно використовувати демакіяж або міцелярну воду, яка підійде для вашого типу шкіри, щоб зняти косметику. Ви також можете застосувати подвійне очищення засобом для зняття макіяжу та ніжним засобом для вмивання, аби впевнитись, що уся косметика розчинилась.

Ви відчуваєте надмірну сухість або надмірну жирність шкіри. Якщо у вас суха шкіра і ви користуєтесь засобом, який знежирює її, це може призвести до подразнень і почервоніння. Якщо у вас жирна шкіра і ви використовуєте надто делікатний засіб, ви не зможете очистити обличчя від надлишків шкірного сала. Правильно підібраний засіб для вмивання зможе ефективно очистити шкіру та залишити її зволоженою. Тому завжди підбирайте пінки та гелі для вмивання, виходячи з індивідуальних потреб вашої шкіри.

Шкіра лишається тьмяною і сухою. Накопичення відмерлих клітин шкіри робить шкіру нерівною та погіршує її колір. Такі клітини не відбивають світло, що значно погіршує зовнішній вигляд обличчя. В такому разі вам потрібен відлущувач, який зніме відмерлі клітини та прискорить оновлення клітин шкіри.

Засоби для догляду за шкірою не вбираються. Якщо нанесені вами продукти відшаровуються і не вбираються, можливо, ви недостатньо очистили шкіру. Тоді на шкірі утворюється плівка, яка створює бар’єр і не дозволяє продуктам поглинатись, знижуючи їхню ефективність.

Шкіра стає більш схильною до подразнень та висипань. Коли ви недостатньо очищуєте шкіру, це може спричинити багато проблем. Але надто жорстке очищення також може бути шкідливим. Це порушує природний бар’єр шкіри, що може спричинити алергічні реакції та висипання. Тому дуже важливо очищувати обличчя правильно.