Скільки потрібно ходити пішки в день для схуднення

Люди сидять на дієтах, щоб скинути хоча б пару зайвих кілограмів. При цьому вони сидять в офісах і виходять з дому тільки в магазин чи на роботу. Необов'язково виснажувати себе тренуваннями, щоб бути в хорошій формі. Іноді досить просто ходити пішки. Автобуси, таксі — це все добре, тільки скоро люди розучаться ходити.

Скільки потрібно ходити пішки в день для схуднення
Скільки потрібно ходити пішки, щоб схуднути?

Запам'ятай, що для схуднення ходити перевальцем не вийде. Точніше, ходити вийде, а схуднути — ні. Ходити потрібно швидким кроком, ніби поспішаєш на останню маршрутку, а до будинку — 20 км.
Середня швидкість ходьби повинна бути приблизно 6 км на годину. Мало поганяти в такому темпі 5 хвилин, потрібно хоча б півгодини.

Так, спочатку буде складно, але ж у нас мета — схуднути! Не применшуй користь піших прогулянок — це таке ж хороше фізичне навантаження, як і біг, стрибки або віджимання. При ходьбі працюють усі м'язи тіла, і жир йде. Якщо ти будеш правильно і багато ходити, сил буде йти досить немало, як ніби ти побувала у спортзалі. Потій, але йди. Таким чином, ти зможеш скинути пару кілограмів за місяць.

Цікавий факт: професійні спортсмени за кожні 50 км ходьби втрачають до 5 кг ваги. Чим не мотивація?

Як виміряти свою середню швидкість?

Це багато від чого залежить, особливо від ширини кроку. Зручно вимірювати середню швидкість при ходьбі в кроках за хвилину. Для цього ти можеш або сама рахувати кроки, або придбати крокомір.

Зрозумій, яка твоя середня швидкість за допомогою класифікації:

1. Дуже повільна ходьба — 60-70 кроків.

2. Повільна ходьба — 70-90 кроків.

3. Середня ходьба — 90-120 кроків.

4. Швидка ходьба — 120-140 кроків.

5. Дуже швидка ходьба — 140 і більше кроків.

Якщо ти будеш ходити пішки хоча б півгодини на день, то зміцняться твої м'язи й кістки, знизиться ризик серцево-судинних захворювань, стабілізується тиск, піде стрес. Немає можливості ходити пішки на вулиці? У такому випадку сходинки в допомогу. Все можливо - було б бажання!