Секс для них – справа другорядна: найгірші коханці за знаком Зодіаку

Астрологи назвали знаки зодіакального кола, представники яких вважають секс рутинним обов'язком або навпаки занадто емоційні. Найгіршими коханцями виявилися Близнюки, Раки, Діви, Стрільці, Козероги та Риби.

Близнюки

Чоловіки-Близнюки ставляться до любовних втіх, як до щоденної рутини. Їх вистачає лише на те, щоб зробити феєричною лише прелюдію. Як не дивно, але ближче до завершення вони втрачають інтерес до процесу.

Рак

Балакучі Раки можуть не припиняти жваву тріскотню під час сексу, що зазвичай дратує партнерку. Вони цінують емоційний зв'язок і віддані сім'ї, але фізична близькість для них – справа другорядна.

Діва

Чоловіки-Діви відрізняються охайністю, тому природні фізіологічні виділення їм не подобаються. Як справжні перфекціоністи, представники цього астрологічного символу дотримуються всіх правил та рекомендацій, але пристрасті від них не дочекаєшся.

Стрілець

Пристрасні Стрільці люблять спокушати, але на цьому їхнє задоволення від спілкування закінчується. Коли справа заходить досить далеко, їм стає нудно і хочеться знову зайнятися спокушанням. Тому представники цього знаку Зодіаку часто змінюють партнерів.

Козеріг

У пошуках романтики не варто звертати погляд на стриманого і навіть нудного Козерога. Під час інтиму може здатися, що він любить когось іншого, а зараз лише задовольняє фізіологічну потребу.

Риби

Емоційні Риби під час оргазму можуть плакати, голосно кричати та робити інші дивні речі. Можливо, комусь сподобається така нестандартна поведінка, але іноді це буває абсолютно не доречним і навіть приносить проблеми.

Апостроф