10 міфів про силіконові груди

Пластична хірургія повна казок і міфів, які часто ніяк не підкріплюються фактами.

10 міфів про силіконові груди
Міф №1: З часом імплантати можуть обвиснути або зіпсуватися

Імплантати зіпсуватися не можуть, тому що термін придатності силікону - близько двохсот років. Що стосується обвисання, якщо імплантат підібраний і встановлений правильно, то про обвисання грудей можна не думати. Якщо він встановлений під шкіру чи під залозу і має великий розмір, важкий для грудей, то, звичайно, можуть розтягнутися м'які тканини і тоді форма буде не така красива.

Міф №2: Штучні груди завжди виглядають неприродно

Якщо правильно підібраний розмір імплантатів, коректно проведена установка, дотримана технологія, то все виглядає красиво. Тим більше, з сучасними анатомічними імплантатами, виходить абсолютно природна форма молочної залози.

Міф №3: Імплантати необхідно міняти через 10 років

Зміна необхідна лише за показаннями. Існує теорія, що імплантати потрібно міняти через певну кількість часу, але це не так. Проводяться дослідження, в які включено більше 150 000 жінок, їх спостерігають більше 10 років після операції по збільшенню грудей, і понад 97 % з них задоволені своїм рішенням збільшити груди.

На моїй пам'яті імплантати змінюють у тих випадках, коли жінка вирішила змінити їх розмір або коли сталася травма, що порушила цілісність імплантату. Була навіть така історія в Ізраїлі, про яку писали в новинах: у дворі житлового будинку вибухнула бомба, один з осколків застряг в силіконовому імплантаті і тим самим врятував життя жінці. В такому випадку, звичайно, потрібна його заміна.

Міф №4: C імплантатами не можна літати в літаку, вони можуть лопнути

Це велика помилка. Спробуйте взяти з собою імплантат в літак, з ним нічого не станеться: це ж не капсула з газом, що при зміні тиску міняє свою щільність. З імплантатами нічого не відбувається ні в літаку, ні в поїзді, ні під водою: вони встановлюються, щоб зробити ваше життя яскравішим та цікавішим, а не обмежувати вас у ваших бажаннях.

Міф №5: Після операції груди втрачають чутливість

Навпаки, вважається, що після операції чутливість посилюється, тому що шкіра розправляється на імплантаті, відповідно й збільшується кількість тактильних рецепторів.

Міф №6:Не можна годувати груддю з імплантатами

Можна. Сучасна методика передбачає встановлення під великий грудний м'яз, яка знаходиться на кілька «поверхів» нижче молочної залози. Імплантати ніякого відношення до її функціонування не мають взагалі. Імплантат тільки змінює розмір і форму грудей.

Міф №7:Не можна спати на животі з штучної грудьми

Через деякий час можна, але, звичайно, не відразу після операції. Через місяць-півтора можна буде спати на животі і на боці.

Міф №8: Після операції на грудях залишаються помітні рубці

На сьогоднішній день протезування молочної залози є найбільш відпрацьованою операцією в пластичній хірургії. При встановленні імплантату залишаються тільки косметичні рубчики. При протезуванні молочних залоз вони можуть розташовуватися в декількох місцях: по лінії ареоли, в складках під грудьми, або в зоні пахв. Довжина рубця стандартна, так як розмір повинен бути таким, щоб не деформувати імплантат і щоб його наповнення залишилося цілим. Розмір доступу - зазвичай 4-5 см, неважливо, де він знаходиться. Протягом 10-12 місяців він стає практично непомітним, якщо дотримана технологія.

Міф №9: Після схуднення імплантати виглядають неприродно і груди обвисають

Жінки з пишними формами рідко вдаються до збільшення молочної залози. Так як імплантат встановлюється під м'яз, то при схудненні або при наборі ваги форма залишається постійною.

Міф №10: Реабілітація після збільшення грудей довга і болісна

Реабілітація після операції - це 30 днів носіння спеціальної еластичної білизни. Болючість може бути присутня протягом перших діб після операції, так як вона є хірургічною травмою. Як після будь-якої операції, виникають больові відчуття, які купіруються звичайними анальгетиками в стаціонарі.